Műsor - 2019. október 6. 16:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Gödi SE |
I |
GY, 49 - 72
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
|
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Szűcs Tamás |
Műsor - 2019. október 16. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Parthus SE |
O |
GY, 69 - 30
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Műsor - 2019. október 27. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | DMTK Haraszti Sasok |
O |
V, 54 - 59
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
|
Műsor - 2019. november 13. 18:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
GY, 75 - 45
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2019. november 24. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Kiss Lenke KA |
I |
V, 52 - 47
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Sersovszky Gergely Péter |
Műsor - 2019. november 27. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | BKG PRIMA AKADÉMIA U18LM |
I |
GY, 47 - 55
|
4 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Albertirsa Újcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2019. december 1. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Gödi SE |
O |
GY, 71 - 46
|
5 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Sersovszky Gergely Péter |
Műsor - 2019. december 9. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Parthus SE |
I |
GY, 40 - 85
|
6 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Dr. Kovács András |
Műsor - 2019. december 15. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Kiss Lenke KA |
O |
GY, 64 - 59
|
7 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Szabó Mátyás Andor |
Műsor - 2020. január 10. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
GY, 41 - 68
|
8 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Eötvös Lóránd Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Dr. Kovács András |
Műsor - 2020. január 31. 19:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | BKG PRIMA AKADÉMIA U18LM |
O |
V, 48 - 65
|
8 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Tatár Domonkos |
Műsor - 2020. február 2. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | DMTK Haraszti Sasok |
I |
V, 73 - 44
|
8 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Stickel Balázs, Czupi Márton |
Műsor - 2020. március 13. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Rákóczi Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tanuló Játékvezető |
Műsor - -0001. november 30.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Százhalombattai KSE - 2 |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
|