Műsor - 2019. október 16. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Monor SE |
O |
GY, 86 - 71
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
|
Műsor - 2019. október 22. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Monor SE/B |
O |
GY, 121 - 39
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jurák Krisztián |
Műsor - 2019. október 25. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | OSE Lions U16/B |
I |
GY, 34 - 103
|
3 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
|
Műsor - 2019. november 22. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Miklósi KékRókák KE |
I |
GY, 45 - 97
|
4 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Tatár Domonkos |
Műsor - 2019. december 8. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Monor SE/B |
I |
GY, 39 - 116
|
5 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Szájer József |
Műsor - 2019. december 8. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Monor SE |
I |
GY, 62 - 78
|
6 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Sersovszky Gergely Péter |
Műsor - 2020. január 9. 18:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | OSE Lions U16/B |
O |
GY, 86 - 76
|
7 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Agócs Gábor Mihály |
Műsor - 2020. január 17. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Miklósi KékRókák KE |
O |
GY, 102 - 48
|
8 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2020. február 8. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | FKSE SZEKSZÁRD |
I |
GY, 22 - 102
|
9 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton |
Műsor - 2020. február 8. 11:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | FKSE SZEKSZÁRD |
O |
GY, 111 - 28
|
10 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton |
Műsor - 2020. március 3. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | SZKHSE |
I |
GY, 46 - 94
|
11 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Budai 2 László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Porkoláb Mercédesz Anett |
Műsor - 2020. március 7. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | PILIS BASKET |
O |
GY, 90 - 77
|
12 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2020. március 11. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Szentendrei KSE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István János |