Műsor - 2019. október 17. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Szentendrei KSE U20 |
O |
V, 65 - 73
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gyurkovics István János |
Műsor - 2019. október 31. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE |
O |
V, 82 - 86
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
|
Műsor - 2019. november 16. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Pilis Basket |
I |
GY, 75 - 78
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Vigh Balázs |
Műsor - 2019. december 8. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Százhalombattai KSE |
I |
GY, 51 - 89
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence |
Műsor - 2020. január 4. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Szentendrei KSE U20 |
I |
V, 74 - 71
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter |
Műsor - 2020. január 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE |
I |
V, 89 - 46
|
2 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Tatár Domonkos |
Műsor - 2020. január 24. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Monori SE - Gorillaz |
O |
V, 69 - 83
|
2 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Szundy Gábor |
Műsor - 2020. január 31. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Pilis Basket |
O |
V, 68 - 74
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Gombos Ádám Attila |
Műsor - 2020. február 4. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| DMTK Haraszti Sasok |
I |
V, 92 - 83
|
2 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szájer József, Stickel Balázs |
Műsor - 2020. február 18. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Waldorfi Bikák |
I |
GY, 65 - 82
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: British International School |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szájer József |
Műsor - 2020. február 21. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| DMTK Haraszti Sasok |
O |
V, 75 - 92
|
3 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szundy Gábor |
Műsor - 2020. február 26. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Monori SE - Gorillaz |
I |
GY, 67 - 96
|
4 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás |
Műsor - 2020. március 3. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Waldorfi Bikák |
O |
GY, 103 - 76
|
5 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gombos Márk Bálint |
Műsor - 2020. március 6. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
| Százhalombattai KSE |
O |
GY, 72 - 38
|
6 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Mátyus Zoé Grèta |