Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Tatabányai Titánok KC | I | V, 89 - 72 | 0 - 1 |
GRASSL Ádám (23) (Tatabányai Titánok KC) |
GRASSL Ádám (5) (Tatabányai Titánok KC) |
KOSZTIN Bence (3) (Tatai SE) |
Aréna: Éltes Mátyás Általános Iskola | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Oroszlányi SE Spartans | I | V, 89 - 54 | 0 - 2 |
SZEGLET Gergő Attila (31) (Oroszlányi SE Spartans) |
ORBÁN Tamás (3) (Oroszlányi SE Spartans) |
SZEGLET Gergő Attila (7) (Oroszlányi SE Spartans) |
Aréna: Kőkuti Általános Iskola | Játékvezetők: Magyari Viktor, Bognár Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Esztergomi Eagles | O | GY, 65 - 51 | 1 - 2 |
TORMA Szabolcs (18) (Esztergomi Eagles) |
CSATHÓ István (4) (Tatai SE) |
HEITZ András (4) (Tatai SE) |
Aréna: Vaszary János Általános Iskola | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Oroszlányi SE Spartans | O | V, 68 - 81 | 1 - 3 |
SZEGLET Gergő Attila (29) (Oroszlányi SE Spartans) |
VARGA György (3) (Oroszlányi SE Spartans) |
SZEGLET Gergő Attila (7) (Oroszlányi SE Spartans) |
Aréna: Vaszary János Általános Iskola | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Esztergomi KKE U23 | O | GY, 67 - 56 | 2 - 3 |
KOSZTIN Bence (20) (Tatai SE) |
KOSZTIN Bence (3) (Tatai SE) |
KONTUR Sámuel (3) (Esztergomi KKE U23) |
Aréna: Vaszary János Általános Iskola | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Esztergomi KKE U23 | I | - | - | |||
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Esztergomi Eagles | I | - | - | |||
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Tatabányai Titánok KC | O | - | - | |||
Aréna: Vaszary János Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Komáromi VSE Kémények | O | - | - | |||
Aréna: Vaszary János Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Komáromi VSE Kémények | I | - | - | |||
Aréna: Jókai Mór Gimnázium |