Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Esztergomi KKE U23 | O | GY, 50 - 48 | 1 - 0 |
KOMONDI Zsolt (16) (Esztergomi Eagles) |
SŐLŐSI Dárius (2) (Esztergomi KKE U23) |
KOMONDI Zsolt (8) (Esztergomi Eagles) |
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium | Játékvezetők: Dr. Kovács András, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tatai SE | I | V, 65 - 51 | 1 - 1 |
TORMA Szabolcs (18) (Esztergomi Eagles) |
CSATHÓ István (4) (Tatai SE) |
HEITZ András (4) (Tatai SE) |
Aréna: Vaszary János Általános Iskola | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Tatabányai Titánok KC | I | V, 66 - 58 | 1 - 2 |
TÓTH Benedek (30) (Tatabányai Titánok KC) |
TORMA Szabolcs (4) (Esztergomi Eagles) |
TÓTH Benedek (9) (Tatabányai Titánok KC) |
Aréna: Éltes Mátyás Általános Iskola | Játékvezetők: Bognár Tibor, Vörös Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Oroszlányi SE Spartans | O | V, 53 - 85 | 1 - 3 |
SZEDLÁK István (27) (Oroszlányi SE Spartans) |
SZEDLÁK István (5) (Oroszlányi SE Spartans) |
GECSEI Ferenc (7) (Oroszlányi SE Spartans) |
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Esztergomi KKE U23 | I | GY, 44 - 60 | 2 - 3 |
HARTMANN János (17) (Esztergomi Eagles) |
HORVÁTH Gyula (3) (Esztergomi Eagles) |
SZILASSY Máté (3) (Esztergomi Eagles) |
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Vörös Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Komáromi VSE Kémények | O | V, 52 - 90 | 2 - 4 |
RADICS Tamás György (21) (KVSE Kémények) |
TORMA Szabolcs (3) (Esztergomi Eagles) |
TORMA Szabolcs (3) (Esztergomi Eagles) |
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Oroszlányi SE Spartans | I | V, 52 - 50 | 2 - 5 |
GOTTLIEB Valentin Marcell (21) (Oroszlányi SE Spartans) |
TORMA Szabolcs (3) (Esztergomi Eagles) |
TORMA Szabolcs (5) (Esztergomi Eagles) |
Aréna: Kőkuti Általános Iskola | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Komáromi VSE Kémények | I | V, 87 - 46 | 2 - 6 |
RADICS Tamás György (21) (KVSE Kémények) |
TORMA Szabolcs (3) (Esztergomi Eagles) |
MAGYAR Szabolcs (3) (KVSE Kémények) |
Aréna: Jókai Mór Gimnázium | Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tatai SE | O | - | - | |||
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Tatabányai Titánok KC | O | - | - | |||
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium |