Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Tiszakécske VSE | O | V, 69 - 90 | 0 - 1 |
CANDIDO Fulvio (18) (Tiszakécske VSE) |
VAS-TEPLÁN Miklós (1) (Lehel Kosársuli) |
KASZÁS Márton (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki MÁV SE | I | GY, 58 - 97 | 1 - 1 |
MONDI Richárd (19) (Lehel Kosársuli) |
TÓTH Tibor (3) (Lehel Kosársuli) |
MONDI Richárd (5) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Rideg László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Törökszentmiklósi KSE | I | V, 81 - 45 | 1 - 2 |
TERÉK Tamás (20) (Törökszentmiklósi KSE) |
HABÓK Zoltán (3) (Törökszentmiklósi KSE) |
SZALKAI Dániel (5) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Gál János, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SPC | I | V, 102 - 69 | 1 - 3 |
GAÁL Róbert (39) (SPC) |
SZPIRÓ Balázs (4) (SPC) |
GAÁL Róbert (3) (SPC) |
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Pál-Szabó Sándor János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Karcagi SE | I | GY, 66 - 91 | 2 - 3 |
KOVÁCS Ákos (28) (Lehel Kosársuli) |
KOVÁCS Ákos (6) (Lehel Kosársuli) |
K. NAGY Norbert Krisztián (2) (Karcagi SE) |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Szolnoki Olaj KK Amatőr | O | GY, 84 - 55 | 3 - 3 |
HAJDU Jenő Gábor (21) (Szolnoki Olaj Am.) |
HAJDU Jenő Gábor (4) (Szolnoki Olaj Am.) |
LŐTE Márk György (2) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Gál János, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szentesi KK | O | GY, 108 - 45 | 4 - 3 |
MONDI Richárd (17) (Lehel Kosársuli) |
RÉPÁSI Roland (2) (Lehel Kosársuli) |
BABUCS Norbert (4) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Kovács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | BGK-SZEK | O | GY, 92 - 81 | 5 - 3 |
PÁSZTOR György (27) (BGK-SZEK) |
SZAPPANOS Máté (4) (Lehel Kosársuli) |
PÁSZTOR György (5) (BGK-SZEK) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szabó László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | JKSE Öregfiúk | O | V, 76 - 77 | 5 - 4 |
SZÖGI Ádám Pál (29) (JKSE Öregfiúk) |
SZÖGI Ádám Pál (4) (JKSE Öregfiúk) |
TREBA KOVÁCS János (6) (JKSE Öregfiúk) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szolnoki Baglyok SE | I | GY, 75 - 85 | 6 - 4 |
RÉPÁSI Roland (27) (Lehel Kosársuli) |
RÉPÁSI Roland (5) (Lehel Kosársuli) |
MOLNÁR Gábor (5) (Szolnoki Baglyok SE) |
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szolnoki MÁV SE | O | GY, 114 - 72 | 7 - 4 |
WILHELM Dániel (27) (Szolnoki MÁV SE) |
SZAPPANOS Máté (6) (Lehel Kosársuli) |
WILHELM Dániel (4) (Szolnoki MÁV SE) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Pál-Szabó Sándor János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Törökszentmiklósi KSE | O | GY, 110 - 48 | 8 - 4 |
TERÉK Tamás (19) (Törökszentmiklósi KSE) |
SZAPPANOS Máté (4) (Lehel Kosársuli) |
TERÉK Tamás (3) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szentesi KK | I | GY, 43 - 69 | 9 - 4 |
NYIRI Dániel (15) (Lehel Kosársuli) |
RÉPÁSI Roland (1) (Lehel Kosársuli) |
RÉPÁSI Richárd (1) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Karcagi SE | O | GY, 107 - 75 | 10 - 4 |
SZAPPANOS Máté (33) (Lehel Kosársuli) |
SZAPPANOS Máté (5) (Lehel Kosársuli) |
SZAPPANOS Máté (6) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Tiszakécske VSE | I | V, 101 - 76 | 10 - 5 |
SZŐKE Péter Soma (21) (Lehel Kosársuli) |
SZAPPANOS Máté (4) (Lehel Kosársuli) |
CANDIDO Fulvio (4) (Tiszakécske VSE) |
Aréna: Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | SPC | O | V, 94 - 96 | 10 - 6 |
GAÁL Róbert (50) (SPC) |
GAÁL Róbert (6) (SPC) |
SZAPPANOS Máté (5) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola | Játékvezetők: Szabó László, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | JKSE Öregfiúk | I | GY, 89 - 102 | 11 - 6 |
SZÖGI Ádám Pál (45) (JKSE Öregfiúk) |
SZÖGI Ádám Pál (4) (JKSE Öregfiúk) |
SZÖGI Ádám Pál (11) (JKSE Öregfiúk) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki Olaj KK Amatőr | I | GY, 48 - 89 | 12 - 6 |
MONDI Richárd (16) (Lehel Kosársuli) |
LŐTE Márk György (3) (Lehel Kosársuli) |
NYIRI Dániel (5) (Lehel Kosársuli) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Ceglédi KE II. | I | - | - | |||
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BGK-SZEK | I | - | - | |||
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Ceglédi KE II. | O | - | - | |||
Aréna: Apponyi Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Szolnoki Baglyok SE | O | - | - | |||
Aréna: Apponyi Általános Iskola |