Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kőbánya Oldboys | O | GY, 75 - 64 | 1 - 0 |
SZEMÁN Gábor (21) (Kőbánya Oldboys) |
FILE Lajos (4) (Kőbánya Oldboys) |
DR. SOÓS András (4) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budai Space Jam | I | GY, 64 - 88 | 2 - 0 |
BOKOR Zoltán (29) (Józsefvárosi KC) |
BOKOR Zoltán (4) (Józsefvárosi KC) |
BOKOR Zoltán (7) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Lövei László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Student SE | O | GY, 59 - 58 | 3 - 0 |
BICZÓK Gergely (24) (Józsefvárosi KC) |
PÁLFY Levente Csaba (2) (Student SE) |
BOGNÁR Kristóf (7) (Student SE) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budafok | I | V, 75 - 74 | 3 - 1 |
SZŐKE Ferenc (22) (Józsefvárosi KC) |
SZENTELEKI László Csaba (4) (Budafok) |
SZŐKE Ferenc (4) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál Norbert, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BLF KK | I | GY, 51 - 68 | 4 - 1 |
ARATÓ Balázs András (16) (Józsefvárosi KC) |
SZŐKE Ferenc (1) (Józsefvárosi KC) |
FORRAY Gábor (5) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Minár László Balázs, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKE SE | O | GY, 77 - 48 | 5 - 1 |
RESZELI Soós Gábor (22) (Józsefvárosi KC) |
MARIC Petar (2) (Józsefvárosi KC) |
MARIC Petar (4) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MAFC Martos | I | V, 90 - 82 | 5 - 2 |
BARTUS Gergely (34) (MAFC Martos) |
BARTUS Gergely (5) (MAFC Martos) |
HORVÁTH Zsolt (11) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Kiss Lenke KA | I | GY, 73 - 83 | 6 - 2 |
SZŐKE Ferenc (21) (Józsefvárosi KC) |
MAJOR Botond Sándor (2) (Józsefvárosi KC) |
HORVÁTH Zsolt (10) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Nagy László, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kőbánya Oldboys | I | GY, 65 - 94 | 7 - 2 |
MAKAY Dániel József (20) (Kőbánya Oldboys) |
PETRUCSIK Bence (4) (Józsefvárosi KC) |
MADARAS János (5) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SZPA-HSE U23 | I | GY, 58 - 80 | 8 - 2 |
OLÁH Krisztián (28) (SZPA-HSE U23) |
OLÁH Krisztián (7) (SZPA-HSE U23) |
MOGYORÓSI Bálint (6) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Budai Space Jam | O | GY, 80 - 57 | 9 - 2 |
SIMON Kristóf Kolos (26) (Budai Space Jam) |
BOKOR Zoltán (3) (Józsefvárosi KC) |
SIMON Kristóf Kolos (6) (Budai Space Jam) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | I | GY, 57 - 74 | 10 - 2 |
KOVÁCS Máté (19) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
SZŐKE Ferenc (2) (Józsefvárosi KC) |
DR. PINTÉR Ákos Gábor (5) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | DMTK Haraszti Sasok | O | V, 61 - 82 | 10 - 3 |
SOLYMOSI Tamás György (18) (Józsefvárosi KC) |
SOLYMOSI Tamás György (4) (Józsefvárosi KC) |
ARATÓ Balázs András (6) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Öreg Kaszások | O | GY, 80 - 62 | 11 - 3 |
SZŐKE Ferenc (26) (Józsefvárosi KC) |
BOKOR Zoltán (3) (Józsefvárosi KC) |
SZŐKE Ferenc (10) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Student SE | I | GY, 47 - 75 | 12 - 3 |
BOGNÁR Márton (19) (Student SE) |
BOKOR Zoltán (3) (Józsefvárosi KC) |
BOGNÁR Márton (3) (Student SE) |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra |