Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Újpest-MT/C | I | GY, 44 - 78 | 1 - 0 |
BODÓ Bertalan Gábor (28) (Malév Zsiráfok) |
MOLNÁR Dániel (1) (Újpest-MT/C) |
KALTENECKER Szabolcs István (2) (Malév Zsiráfok) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 16 - 104 | 2 - 0 |
TÓTH Balázs (16) (Malév Zsiráfok) |
- |
KVASNIKA Áron Ede (2) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus | Játékvezetők: Matejovics Márk, Zakár Adrienn |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Újpest-MT/C | O | GY, 92 - 23 | 3 - 0 |
TÓTH Balázs (21) (Malév Zsiráfok) |
MOLNÁR Dániel (1) (Újpest-MT/C) |
TÓTH Balázs (3) (Malév Zsiráfok) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Török Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 52 - 54 | 3 - 1 |
TÓTH Balázs (15) (Malév Zsiráfok) |
TÓTH Balázs (1) (Malév Zsiráfok) |
YE Daniel (3) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Bujtor Péter, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budapest Blazers | O | V, 58 - 80 | 3 - 2 |
TÓTH Balázs (17) (Malév Zsiráfok) |
- |
CSERVÁRI Márk (3) (Malév Zsiráfok) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Török Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Ziccer KS | I | GY, 53 - 71 | 4 - 2 |
FEJES Marcell Brúnó (14) (Malév Zsiráfok) |
- |
SIMKÓ Ádám (7) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Szabó István, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Józsefvárosi KC | O | GY, 98 - 36 | 5 - 2 |
DÓCZY Ákos (32) (Malév Zsiráfok) |
- |
MOLNÁR Áron (1) (Józsefvárosi KC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Bozóki Domonkos Olivér |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budapest Blazers | I | V, 83 - 26 | 5 - 3 |
STOJAKOVIC Danilo (24) (Budapest Blazers) |
CHEWNING Asa Quinn (1) (Budapest Blazers) |
TÓTH Balázs (2) (Malév Zsiráfok) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Kinga, Benkő Glória |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Ziccer KS | O | GY, 81 - 45 | 6 - 3 |
DÓCZY Ákos (29) (Malév Zsiráfok) |
- |
TÓTH Balázs (4) (Malév Zsiráfok) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 83 - 81 | 6 - 4 |
TÓTH Balázs (24) (Malév Zsiráfok) |
- |
SZÉKELY Zalán Solt (4) (Malév Zsiráfok) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Pál Roland, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |