Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Óbudai KA/B | I | V, 72 - 57 | 0 - 1 |
ANTAL Márton (17) (MAFC) |
KOCSIS Marcell László (1) (Óbudai KA/B) |
ANTAL Márton (5) (MAFC) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Tahin András, Tőzsér Dénes Kelemen |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budapesti Honvéd/C | O | GY, 77 - 40 | 1 - 1 |
HORVÁTH-BORSICZKY Dániel (19) (MAFC) |
CSESZNEGI Dániel (1) (MAFC) |
CSESZNEGI Dániel (2) (MAFC) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budafok | I | GY, 73 - 84 | 2 - 1 |
DIVINYI-TÓTH Barnabás (23) (MAFC) |
LUCEY Ciarán József (1) (Budafok) |
VÁRADI Levente Vajk (3) (Budafok) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Lakos Koppány Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Újpest-MT/C | O | GY, 63 - 52 | 3 - 1 |
SZABÓ Áron Tamás (23) (Újpest-MT/C) |
LÁNG Benedek Ádám (2) (MAFC) |
BECK Ádám (3) (MAFC) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Matejovics Márk, Bertók Botond |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapest Basket | I | GY, 25 - 110 | 4 - 1 |
BECK Ádám (19) (MAFC) |
KARAI Miklós (2) (MAFC) |
MOLNÁR Vince Pál (5) (Budapest Basket) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Matejovics Márk, Lakos Koppány Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kiss Lenke KA | I | GY, 56 - 60 | 5 - 1 |
SZLAMA Barnabás (20) (Kiss Lenke KA) |
LÁNG Benedek Ádám (3) (MAFC) |
SZLAMA Barnabás (8) (Kiss Lenke KA) |
Aréna: Nyár utcai Általános Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Kiss Mihály Barna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Gödi SE | O | GY, 128 - 20 | 6 - 1 |
CSESZNEGI Dániel (27) (MAFC) |
LÁNG Benedek Ádám (1) (MAFC) |
DÓCZY Bálint (2) (MAFC) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ziccer KS | I | GY, 64 - 90 | 7 - 1 |
DIVINYI-TÓTH Barnabás (21) (MAFC) |
CSESZNEGI Dániel (1) (MAFC) |
VANDERER Tamás (5) (Ziccer KS) |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Szabó István, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budapesti Honvéd | I | V, 94 - 45 | 7 - 2 |
OSZTOICS Milán (29) (Budapesti Honvéd) |
JÁNOS Ábel Márk (1) (Budapesti Honvéd) |
TAKÁCS Bálint (5) (MAFC) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Tahin András, Tompa Gellért |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budapest Blazers | O | GY, 65 - 44 | 8 - 2 |
MOR YOSEF Yoav (21) (Budapest Blazers) |
CSESZNEGI Dániel (1) (MAFC) |
CSESZNEGI Dániel (4) (MAFC) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Zakár Adrienn |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Zuglói Sasok | I | GY, 51 - 85 | 9 - 2 |
CSESZNEGI Dániel (16) (MAFC) |
CSESZNEGI Dániel (2) (MAFC) |
IVANOV Péter (5) (Zuglói Sasok) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BKG Veresegyház | O | GY, 139 - 24 | 10 - 2 |
TÓTH Vajk János (39) (MAFC) |
DIVINYI-TÓTH Barnabás (2) (MAFC) |
JARDEK Benedek Csaba (2) (BKG Veresegyház) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC/B | I | GY, 40 - 101 | 11 - 2 |
ANTAL Márton (18) (MAFC) |
DIVINYI-TÓTH Barnabás (2) (MAFC) |
GERGELY Olivér (3) (MAFC/B) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Győri Ferenc, Tőzsér Dénes Kelemen |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Malév Kobrák | O | V, 67 - 80 | 11 - 3 |
VARGA Armin Gábor (41) (Malév Kobrák) |
DIVINYI-TÓTH Barnabás (2) (MAFC) |
VARGA Armin Gábor (9) (Malév Kobrák) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Kieffer Thomas |