Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Albatrosz | O | GY, 69 - 43 | 1 - 0 |
RUET Timothée Maxime (23) (Törekvés SE) |
RUET Timothée Maxime (3) (Törekvés SE) |
ZSOLDOS Károly Levente (6) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Józsa András Junior, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budai Vasököl | I | V, 75 - 61 | 1 - 1 |
BARNA János Róbert (30) (Budai Vasököl) |
BARNA János Róbert (4) (Budai Vasököl) |
ZSOLDOS Károly Levente (5) (Törekvés SE) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | TFSE | O | V, 48 - 63 | 1 - 2 |
SCHULEK Dávid (16) (TFSE) |
BÁNFALVI István Dániel (2) (TFSE) |
ZSOLDOS Károly Levente (5) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Matics Sándor, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SZPA-HSE Legends | I | GY, 78 - 83 | 2 - 2 |
ZSOLDOS Károly Levente (29) (Törekvés SE) |
RUET Timothée Maxime (2) (Törekvés SE) |
DR. ZSOLDOS Géza Márton (7) (Törekvés SE) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | HSE Budapest | O | GY, 57 - 45 | 3 - 2 |
ZSOLDOS Károly Levente (21) (Törekvés SE) |
SIKLÓS Bence (4) (HSE Budapest) |
SIKLÓS Bence (5) (HSE Budapest) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BEAC Kobak | I | GY, 55 - 60 | 4 - 2 |
HEDRY Zsolt (19) (BEAC Kobak) |
HEDRY Zsolt (1) (BEAC Kobak) |
ZSOLDOS Károly Levente (8) (Törekvés SE) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | 7 + SC | I | V, 67 - 59 | 4 - 3 |
HERCZEG Barnabás (23) (7 + SC) |
KEREKES Zoltán Erik (2) (7 + SC) |
BÁRSONY Balázs (4) (7 + SC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Iparterv | O | GY, 71 - 54 | 5 - 3 |
ZSOLDOS Károly Levente (21) (Törekvés SE) |
PONGRÁCZ András József (3) (Iparterv) |
HORVÁTH Dániel (8) (Iparterv) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Cap City Crew | I | V, 79 - 70 | 5 - 4 |
MOLNÁR Róbert (38) (Cap City Crew) |
MOLNÁR Róbert (8) (Cap City Crew) |
CSIKÓS Attila (5) (Cap City Crew) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Eldorádó KE | I | GY, 65 - 72 | 6 - 4 |
ZSOLDOS Károly Levente (22) (Törekvés SE) |
SZELES Péter (3) (Eldorádó KE) |
LÁSZLÓ Zoltán (6) (Törekvés SE) |
Aréna: XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budafok/B | I | V, 76 - 58 | 6 - 5 |
ZSOLDOS Károly Levente (22) (Törekvés SE) |
RUET Timothée Maxime (3) (Törekvés SE) |
KÁROLY Máté István (4) (Budafok/B) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MVSE KSE | O | GY, 97 - 57 | 7 - 5 |
ZSOLDOS Károly Levente (29) (Törekvés SE) |
RUBOCZKY György (6) (Törekvés SE) |
LÁSZLÓ Zoltán (6) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Piarista Öregfiúk | I | V, 72 - 62 | 7 - 6 |
BOZSIK Krisztián (19) (Törekvés SE) |
BÓDIS László (3) (Piarista Öregfiúk) |
ZSOLDOS Károly Levente (4) (Törekvés SE) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Albatrosz | I | V, 89 - 71 | 7 - 7 |
GULYÁS Dávid (27) (Albatrosz) |
GULYÁS Dávid (7) (Albatrosz) |
KISS Sándor (4) (Albatrosz) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Budai Vasököl | O | V, 58 - 65 | 7 - 8 |
BERTA Dániel László (20) (Budai Vasököl) |
GALAMB Ádám Viktor (2) (Budai Vasököl) |
BERTA Dániel László (5) (Budai Vasököl) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Piarista Öregfiúk | O | GY, 59 - 56 | 8 - 8 |
ZSOLDOS Károly Levente (21) (Törekvés SE) |
BÓDIS László (3) (Piarista Öregfiúk) |
VAN DER MEER Ágoston (2) (Piarista Öregfiúk) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | TFSE | I | GY, 37 - 63 | 9 - 8 |
LÁSZLÓ Zoltán (20) (Törekvés SE) |
PETHŐ Zoltán (2) (TFSE) |
ZSOLDOS Károly Levente (7) (Törekvés SE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Hervay Tibor, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | SZPA-HSE Legends | O | GY, 64 - 59 | 10 - 8 |
KOROMPAY Márk (22) (SZPA-HSE Legends) |
HEGEDÜS Dániel (2) (Törekvés SE) |
SZÉKELY Gábor (4) (Törekvés SE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Józsa András Junior, László Zsolt Károly |