Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BEAC Kobak | O | V, 53 - 57 | 0 - 1 |
SIKLÓS Bence (19) (HSE Budapest) |
SIKLÓS Bence (3) (HSE Budapest) |
SIKLÓS Bence (4) (HSE Budapest) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Törekvés SE | I | V, 57 - 45 | 0 - 2 |
ZSOLDOS Károly Levente (21) (Törekvés SE) |
SIKLÓS Bence (4) (HSE Budapest) |
SIKLÓS Bence (5) (HSE Budapest) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Iparterv | O | V, 54 - 55 | 0 - 3 |
PILTMANN Ákos (22) (Iparterv) |
JUHÁSZ András (5) (Iparterv) |
PILTMANN Ákos (4) (Iparterv) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Cap City Crew | O | V, 65 - 78 | 0 - 4 |
MOLNÁR Róbert (25) (Cap City Crew) |
MOLNÁR Róbert (7) (Cap City Crew) |
SIKLÓS Bence (9) (HSE Budapest) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Lövei László, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Eldorádó KE | I | V, 45 - 22 | 0 - 5 |
SZELES Péter (16) (Eldorádó KE) |
SIKLÓS Bence (2) (HSE Budapest) |
SZELES Péter (2) (Eldorádó KE) |
Aréna: XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budafok/B | I | V, 67 - 49 | 0 - 6 |
TÓTH Levente Kornél (21) (Budafok/B) |
HALMOS Zsolt (3) (Budafok/B) |
HALMOS Zsolt (2) (Budafok/B) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MVSE KSE | I | V, 60 - 56 | 0 - 7 |
CSEH István (27) (MVSE KSE) |
IPACH Marcell (3) (HSE Budapest) |
CSEH István (5) (MVSE KSE) |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TFSE | O | GY, 48 - 32 | 1 - 7 |
SCHNEIDER Mihály Benedek (13) (HSE Budapest) |
PETHŐ Zoltán (2) (TFSE) |
SIKLÓS Bence (4) (HSE Budapest) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Nagy László, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Piarista Öregfiúk | I | V, 50 - 40 | 1 - 8 |
BÓDIS László (20) (Piarista Öregfiúk) |
IPACH Marcell (2) (HSE Budapest) |
BÓDIS László (3) (Piarista Öregfiúk) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Albatrosz | O | V, 43 - 59 | 1 - 9 |
IPACH Marcell (16) (HSE Budapest) |
GULYÁS Dávid (4) (Albatrosz) |
BAK Tamás (2) (Albatrosz) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budai Vasököl | I | V, 77 - 56 | 1 - 10 |
BARNA János Róbert (27) (Budai Vasököl) |
BARNA János Róbert (5) (Budai Vasököl) |
HEGYI Kristóf (4) (Budai Vasököl) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Piarista Öregfiúk | O | V, 53 - 57 | 1 - 11 |
JESZENKOVITS Ádám (21) (Piarista Öregfiúk) |
SIKLÓS Bence (4) (HSE Budapest) |
JESZENKOVITS Ádám (3) (Piarista Öregfiúk) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TFSE | I | V, 55 - 40 | 1 - 12 |
PETHŐ Zoltán (19) (TFSE) |
PETHŐ Zoltán (4) (TFSE) |
BUDA Gergely (4) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | SZPA-HSE Legends | O | GY, 60 - 58 | 2 - 12 |
KŐVES Gedeon (30) (SZPA-HSE Legends) |
SIKLÓS Bence (3) (HSE Budapest) |
KŐVES Gedeon (10) (SZPA-HSE Legends) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | 7 + SC | I | GY, 74 - 80 | 3 - 12 |
NAGY Péter (38) (7 + SC) |
NAGY Péter (5) (7 + SC) |
NAGY Péter (13) (7 + SC) |
Aréna: Törökugrató Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy László, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BEAC Kobak | I | GY, 40 - 50 | 4 - 12 |
SIKLÓS Bence (19) (HSE Budapest) |
SIKLÓS Bence (1) (HSE Budapest) |
KERESZTI Ádám (4) (BEAC Kobak) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tarnai Gyula Csaba |