Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sberbank Rockers Kerék | I | V, 78 - 70 | 0 - 1 |
DANI Zoltán (25) (Sberbank Rockers Kerék) |
DANI Zoltán (4) (Sberbank Rockers Kerék) |
VARGA István (7) (Sberbank Rockers Kerék) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Hajós Alfréd DSE | O |
PÉNZES Norbert (23) (Hajós Alfréd DSE) |
LÁSZLÓ Csaba (4) (Hajós Alfréd DSE) |
VÁGHY Balázs József (12) (Hajós Alfréd DSE) |
||
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | O | V, 73 - 78 | 1 - 2 |
BÖRÖNTE Bence (20) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
GÁL Márkó (4) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
MARÁZ András Gábor (6) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Centi-Eötvös | O | GY, 70 - 53 | 2 - 2 |
DZSIDA Tamás (24) (Szentendrei Kinizsi) |
HERDINÁND Balázs Árpád (3) (Centi-Eötvös) |
DZSIDA Tamás (7) (Szentendrei Kinizsi) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budafok/A | I | GY, 50 - 67 | 3 - 2 |
LACZKÓ Bálint (18) (Szentendrei Kinizsi) |
LACZKÓ Bálint (2) (Szentendrei Kinizsi) |
JÁSZAI Zoltán (4) (Budafok/A) |
Aréna: Kempelen Farkas Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Saskacsák MF | O | V, 45 - 51 | 3 - 3 |
MAY Gábor (14) (Saskacsák MF) |
LACZKÓ Bálint (3) (Szentendrei Kinizsi) |
MAY Gábor (4) (Saskacsák MF) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budai XI. Öregfiúk | I | GY, 55 - 63 | 4 - 3 |
MENYHÁRT Miklós (25) (Budai XI. Öregfiúk) |
MENYHÁRT Miklós (2) (Budai XI. Öregfiúk) |
MENYHÁRT Miklós (7) (Budai XI. Öregfiúk) |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Nagy Viktor, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Bp. Honvéd Monsters | I | GY, 40 - 59 | 5 - 3 |
HORVÁTH Gergely (22) (Szentendrei Kinizsi) |
HORVÁTH Viktor Gábor (2) (Szentendrei Kinizsi) |
GYŐRI-DANI Lajos (5) (Bp. Honvéd Monsters) |
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | VICE KS | I | V, 61 - 51 | 5 - 4 |
SZŐLLŐS Szabolcs (17) (VICE KS) |
SZŐLLŐS Szabolcs (3) (VICE KS) |
DZSIDA Tamás (4) (Szentendrei Kinizsi) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Diósdi Sasok | O | GY, 74 - 60 | 6 - 4 |
DZSIDA Tamás (19) (Szentendrei Kinizsi) |
MERL Ferenc (3) (Diósdi Sasok) |
JAKAB Gergely Tamás (3) (Szentendrei Kinizsi) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Közgáz | I | V, 64 - 59 | 6 - 5 |
PUCSER Márton (19) (Közgáz) |
PUCSER Márton (4) (Közgáz) |
HORVÁTH Viktor Gábor (7) (Szentendrei Kinizsi) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Malév SC | O | GY, 69 - 65 | 7 - 5 |
GRUDL-TURI Gábor (20) (Szentendrei Kinizsi) |
KINCSES Dániel Zsolt (3) (Malév SC) |
OLÁH István (6) (Malév SC) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Ultimate Warriors | I | V, 97 - 49 | 7 - 6 |
ANTAL Dávid (25) (Ultimate Warriors) |
BOGÁR Balázs András (6) (Ultimate Warriors) |
ANTAL Dávid (6) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Sberbank Rockers Kerék | O | V, 65 - 82 | 7 - 7 |
SCHÉDA Martin (30) (Sberbank Rockers Kerék) |
DANI Lajos (5) (Sberbank Rockers Kerék) |
SCHÉDA Martin (6) (Sberbank Rockers Kerék) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Hajós Alfréd DSE | I | GY, 68 - 72 | 8 - 7 |
VÁGHY Balázs József (19) (Hajós Alfréd DSE) |
GRUDL-TURI Gábor (3) (Szentendrei Kinizsi) |
HORVÁTH Viktor Gábor (7) (Szentendrei Kinizsi) |
Aréna: Budapest Baptista Középiskola Tornaterme | Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | I | V, 79 - 72 | 8 - 8 |
KIRJÁK Gyárfás (23) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
GÁL Márkó (2) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
BÖRÖNTE Bence (6) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Lövei László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Budai XI. Öregfiúk | O | GY, 75 - 68 | 9 - 8 |
GRUDL-TURI Gábor (22) (Szentendrei Kinizsi) |
MENYHÁRT Miklós (3) (Budai XI. Öregfiúk) |
HORVÁTH Viktor Gábor (7) (Szentendrei Kinizsi) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Centi-Eötvös | I | V, 78 - 66 | 9 - 9 |
HORVÁTH Gergely (20) (Szentendrei Kinizsi) |
HERDINÁND Balázs Árpád (4) (Centi-Eötvös) |
HORVÁTH Gergely (8) (Szentendrei Kinizsi) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Hartai Tamás |