Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budai XI. Öregfiúk | I | GY, 38 - 65 | 1 - 0 |
MENYHÁRT Miklós (16) (Budai XI. Öregfiúk) |
BOGÁR Balázs András (3) (Ultimate Warriors) |
LENGYEL Dávid (4) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Bagi Bálint, Lövei László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Centi-Eötvös | O | GY, 55 - 49 | 2 - 0 |
HERDINÁND Balázs Árpád (21) (Centi-Eötvös) |
FÁTH Ákos (4) (Centi-Eötvös) |
ANTAL Dávid (5) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budafok/A | O | GY, 58 - 45 | 3 - 0 |
HADHÁZI Balázs (19) (Ultimate Warriors) |
BOGÁR Balázs András (3) (Ultimate Warriors) |
HADHÁZI Balázs (7) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Saskacsák MF | I | GY, 42 - 64 | 4 - 0 |
HADHÁZI Balázs (16) (Ultimate Warriors) |
BIHARI Levente (2) (Ultimate Warriors) |
ANTAL Dávid (7) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bp. Honvéd Monsters | O | GY, 53 - 43 | 5 - 0 |
HADHÁZI Balázs (19) (Ultimate Warriors) |
BIHARI Levente (3) (Ultimate Warriors) |
HADHÁZI Balázs (3) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Minár László Balázs, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | VICE KS | I | GY, 34 - 54 | 6 - 0 |
BIHARI Levente (19) (Ultimate Warriors) |
BIHARI Levente (4) (Ultimate Warriors) |
BIHARI Levente (3) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Kozma Balázs, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Diósdi Sasok | O | GY, 69 - 59 | 7 - 0 |
SZUNDY Gábor (29) (Diósdi Sasok) |
LENGYEL Dávid (3) (Ultimate Warriors) |
SZUNDY Gábor (5) (Diósdi Sasok) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Közgáz | I | GY, 66 - 75 | 8 - 0 |
ANTAL Dávid (29) (Ultimate Warriors) |
ANTAL Dávid (4) (Ultimate Warriors) |
ANTAL Dávid (5) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Malév SC | O | GY, 62 - 57 | 9 - 0 |
OLÁH István (19) (Malév SC) |
OLÁH István (3) (Malév SC) |
SEBESTYÉN Zsolt (4) (Malév SC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Hajós Alfréd DSE | I | GY, 46 - 56 | 10 - 0 |
HARANGOZÓ Gábor (14) (Hajós Alfréd DSE) |
HARANGOZÓ Gábor (2) (Hajós Alfréd DSE) |
ANTAL Dávid (4) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Budapest Baptista Középiskola Tornaterme | Játékvezetők: Minár László Balázs, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | O | GY, 48 - 32 | 11 - 0 |
BIHARI Levente (15) (Ultimate Warriors) |
BIHARI Levente (4) (Ultimate Warriors) |
ASBÓTH Balázs (2) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Sberbank Rockers Kerék | I | V, 65 - 59 | 11 - 1 |
DANI Zoltán (32) (Sberbank Rockers Kerék) |
DANI Zoltán (7) (Sberbank Rockers Kerék) |
SCHÉDA Martin (7) (Sberbank Rockers Kerék) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szentendrei Kinizsi | O | GY, 97 - 49 | 12 - 1 |
ANTAL Dávid (25) (Ultimate Warriors) |
BOGÁR Balázs András (6) (Ultimate Warriors) |
ANTAL Dávid (6) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | I | GY, 61 - 82 | 13 - 1 |
DUDÁS Gergely (31) (Ultimate Warriors) |
MARÁZ Ádám Róbert (2) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
DUDÁS Gergely (7) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Józsa András Junior, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Centi-Eötvös | I | GY, 50 - 83 | 14 - 1 |
BIHARI Levente (23) (Ultimate Warriors) |
BIHARI Levente (4) (Ultimate Warriors) |
HADHÁZI Balázs (4) (Ultimate Warriors) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Budafok/A | I | GY, 34 - 100 | 15 - 1 |
ANTAL Dávid (24) (Ultimate Warriors) |
ANTAL Dávid (2) (Ultimate Warriors) |
HADHÁZI Balázs (6) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Kempelen Farkas Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Saskacsák MF | O | GY, 47 - 31 | 16 - 1 |
BIHARI Levente (23) (Ultimate Warriors) |
BIHARI Levente (5) (Ultimate Warriors) |
LUKÁCS Gergő Miklós (2) (Saskacsák MF) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Budai XI. Öregfiúk | O | GY, 77 - 54 | 17 - 1 |
DUDÁS Gergely (18) (Ultimate Warriors) |
MENYHÁRT Miklós (4) (Budai XI. Öregfiúk) |
BIHARI Levente (4) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Nagy Viktor, Sancilio Alexis |