Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budai XI. Öregfiúk | O | GY, 89 - 53 | 1 - 0 |
MENYHÁRT Miklós (23) (Budai XI. Öregfiúk) |
MENYHÁRT Miklós (2) (Budai XI. Öregfiúk) |
MENYHÁRT Miklós (5) (Budai XI. Öregfiúk) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Centi-Eötvös | O | GY, 83 - 75 | 2 - 0 |
FÁTH Ákos (25) (Centi-Eötvös) |
FÁTH Ákos (6) (Centi-Eötvös) |
OLÁH István (8) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budafok/A | I | GY, 53 - 67 | 3 - 0 |
SEBESTYÉN Zsolt (16) (Malév SC) |
BIBITY Norbert (3) (Malév SC) |
BÁDER Vilmos (6) (Budafok/A) |
Aréna: Kempelen Farkas Gimnázium | Játékvezetők: Matics Sándor, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Saskacsák MF | O | GY, 70 - 57 | 4 - 0 |
OLÁH István (26) (Malév SC) |
OLÁH István (3) (Malév SC) |
OLÁH István (7) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bp. Honvéd Monsters | I | V, 72 - 60 | 4 - 1 |
PÁPAI Balázs (19) (Malév SC) |
BIBITY Norbert (3) (Malév SC) |
PÁPAI Balázs (6) (Malév SC) |
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövei László, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | VICE KS | O | V, 61 - 75 | 4 - 2 |
SZŐLLŐS Szabolcs (18) (VICE KS) |
SZOBI Marcell Zoltán (3) (VICE KS) |
KINCSES Dániel Zsolt (5) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Diósdi Sasok | I | V, 80 - 78 | 4 - 3 |
SZUNDY Gábor (27) (Diósdi Sasok) |
BIBITY Norbert (4) (Malév SC) |
PÁPAI Balázs (4) (Malév SC) |
Aréna: Eötvös József Általános Iskola | Játékvezetők: Minár László Balázs, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Ultimate Warriors | I | V, 62 - 57 | 4 - 4 |
OLÁH István (19) (Malév SC) |
OLÁH István (3) (Malév SC) |
SEBESTYÉN Zsolt (4) (Malév SC) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Hajós Alfréd DSE | I | V, 71 - 59 | 4 - 5 |
VÁGHY Balázs József (22) (Hajós Alfréd DSE) |
TÓTH Viktor (5) (Malév SC) |
HARANGOZÓ Gábor (7) (Hajós Alfréd DSE) |
Aréna: Budapest Baptista Középiskola Tornaterme | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Sberbank Rockers Kerék | O | V, 70 - 72 | 4 - 6 |
DANI Zoltán (26) (Sberbank Rockers Kerék) |
DANI Zoltán (6) (Sberbank Rockers Kerék) |
VÁRI Balázs (8) (Sberbank Rockers Kerék) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szentendrei Kinizsi | I | V, 69 - 65 | 4 - 7 |
GRUDL-TURI Gábor (20) (Szentendrei Kinizsi) |
KINCSES Dániel Zsolt (3) (Malév SC) |
OLÁH István (6) (Malév SC) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Honvéd Zrínyi SE/A | O | V, 55 - 92 | 4 - 8 |
BÖRÖNTE Bence (22) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
BIBITY Norbert (3) (Malév SC) |
KINCSES Dániel Zsolt (7) (Malév SC) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budai XI. Öregfiúk | I | GY, 56 - 70 | 5 - 8 |
MENYHÁRT Miklós (18) (Budai XI. Öregfiúk) |
BESZÉDES György Frigyes (4) (Budai XI. Öregfiúk) |
SZONDI Bence Balázs (4) (Budai XI. Öregfiúk) |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Közgáz | O | GY, 50 - 49 | 6 - 8 |
OLÁH István (19) (Malév SC) |
OLÁH István (4) (Malév SC) |
TEMIZ Canberk (3) (Közgáz) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa András Junior, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Centi-Eötvös | I | V, 75 - 68 | 6 - 9 |
OLÁH István (27) (Malév SC) |
OLÁH István (6) (Malév SC) |
OLÁH István (5) (Malév SC) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Dr. Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Saskacsák MF | I | V, 61 - 50 | 6 - 10 |
PÁPAI Balázs (13) (Malév SC) |
OLÁH Ádám (2) (Malév SC) |
OLÁH István (4) (Malév SC) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Goda László, Jankovics Viktor Zsolt |