Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Centi-Eötvös | I | V, 63 - 59 | 0 - 1 |
MOLNÁR Tamás (21) (Közgáz) |
ÁRVA Mátyás (3) (Centi-Eötvös) |
HERDINÁND Balázs Árpád (7) (Centi-Eötvös) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budafok/A | O | GY, 82 - 54 | 1 - 1 |
MOLNÁR Péter (20) (Közgáz) |
KRÁNICZ András (3) (Közgáz) |
JÁSZAI Zoltán (4) (Budafok/A) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Saskacsák MF | I | V, 67 - 54 | 1 - 2 |
MAY Gábor (17) (Saskacsák MF) |
KELEMEN Balázs (2) (Saskacsák MF) |
KARSAI Balázs Kornél (6) (Saskacsák MF) |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bp. Honvéd Monsters | O | GY, 64 - 57 | 2 - 2 |
MÉSZÁROS Márton (19) (Bp. Honvéd Monsters) |
PUCSER Márton (2) (Közgáz) |
OLÁH Bence (3) (Bp. Honvéd Monsters) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kitti, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | VICE KS | I | V, 46 - 33 | 2 - 3 |
PINTÉR Zsolt (16) (VICE KS) |
BESENCZKI Benjámin (1) (VICE KS) |
FÜZESI Zoltán (3) (Közgáz) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Diósdi Sasok | O | GY, 74 - 73 | 3 - 3 |
MERL Ferenc (28) (Diósdi Sasok) |
MERL Ferenc (6) (Diósdi Sasok) |
SZUNDY Gábor (6) (Diósdi Sasok) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Major Ádám, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Hajós Alfréd DSE | I | GY, 60 - 79 | 4 - 3 |
HARANGOZÓ Gábor (25) (Hajós Alfréd DSE) |
SMOLCZ József (2) (Hajós Alfréd DSE) |
HARANGOZÓ Gábor (7) (Hajós Alfréd DSE) |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Ultimate Warriors | O | V, 66 - 75 | 4 - 4 |
ANTAL Dávid (29) (Ultimate Warriors) |
ANTAL Dávid (4) (Ultimate Warriors) |
ANTAL Dávid (5) (Ultimate Warriors) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sberbank Rockers Kerék | I | V, 77 - 70 | 4 - 5 |
SCHÉDA Martin (25) (Sberbank Rockers Kerék) |
DANI Zoltán (7) (Sberbank Rockers Kerék) |
SCHÉDA Martin (4) (Sberbank Rockers Kerék) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szentendrei Kinizsi | O | GY, 64 - 59 | 5 - 5 |
PUCSER Márton (19) (Közgáz) |
PUCSER Márton (4) (Közgáz) |
HORVÁTH Viktor Gábor (7) (Szentendrei Kinizsi) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budai XI. Öregfiúk | O | GY, 73 - 60 | 6 - 5 |
MENYHÁRT Miklós (16) (Budai XI. Öregfiúk) |
BESZÉDES György Frigyes (1) (Budai XI. Öregfiúk) |
MENYHÁRT Miklós (6) (Budai XI. Öregfiúk) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Centi-Eötvös | O | GY, 65 - 64 | 7 - 5 |
HERDINÁND Balázs Árpád (23) (Centi-Eötvös) |
HERDINÁND Balázs Árpád (6) (Centi-Eötvös) |
FÜZESI Zoltán (5) (Közgáz) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Major Ádám, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Malév SC | I | V, 50 - 49 | 7 - 6 |
OLÁH István (19) (Malév SC) |
OLÁH István (4) (Malév SC) |
TEMIZ Canberk (3) (Közgáz) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa András Junior, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Budafok/A | I | GY, 62 - 84 | 8 - 6 |
MOLNÁR Tamás (22) (Közgáz) |
SULÁN Péter (3) (Budafok/A) |
TEMIZ Canberk (4) (Közgáz) |
Aréna: Kempelen Farkas Gimnázium | Játékvezetők: Major Ádám, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Saskacsák MF | O | V, 55 - 58 | 8 - 7 |
TERJÉKI Péter Zsolt (17) (Közgáz) |
KELEMEN Balázs (1) (Saskacsák MF) |
LOVRÓ József (6) (Saskacsák MF) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Bp. Honvéd Monsters | I | V, 50 - 42 | 8 - 8 |
OLÁH Bence (13) (Bp. Honvéd Monsters) |
PAULOVICS-GONDA Tibor Márk (2) (Bp. Honvéd Monsters) |
OLÁH Bence (3) (Bp. Honvéd Monsters) |
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | VICE KS | O | V, 72 - 90 | 8 - 9 |
SZŐLLŐS Szabolcs (27) (VICE KS) |
SZABÓ György András (4) (VICE KS) |
SZŐLLŐS Szabolcs (7) (VICE KS) |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Magyar Zoltán |