Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 90 - 84 | 0 - 1 |
WITTMANN Krisztián (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
FAUST Nicholas David Jordan (8) (Atomerőmű SE) |
EVANS II. Shannon Eugene (9) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Nyilas István (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 77 - 86 | 1 - 1 |
DERASIMOVIC Marko (25) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (13) (KTE-Duna Aszfalt) |
WITTMANN Krisztián (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 89 - 76 | 2 - 1 |
THOMAS JR Cleveland Joseph (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
THOMAS JR Cleveland Joseph (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
GUYTON Carlton (7) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Jászberényi KSE | I | GY, 78 - 85 | 3 - 1 |
WITTMANN Krisztián (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
STATEN Juwan Marquez (10) (Jászberény) |
THOMAS JR Cleveland Joseph (4) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Egis Körmend | O | GY, 75 - 74 | 4 - 1 |
VARNADO Jordon Milik (23) (Egis Körmend) |
KARAHODZIC Kemal (15) (KTE-Duna Aszfalt) |
TURNER Frank Rahim (7) (Egis Körmend) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Frányó Péter (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | DEAC | I | V, 73 - 57 | 4 - 2 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
TÓTH Ádám (10) (DEAC) |
MOODY Stefan Tyler (5) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Balog György Attila (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 80 - 75 | 5 - 2 |
DJURASOVIC Bozo (24) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (12) (KTE-Duna Aszfalt) |
DERASIMOVIC Marko (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 81 - 93 | 5 - 3 |
DERASIMOVIC Marko (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
WITTMANN Krisztián (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Balogh Gyula (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Sopron KC | O | GY, 90 - 80 | 6 - 3 |
WITTMANN Krisztián (25) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
THOMPSON James Bernard (7) (Sopron KC) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kaposvári KK | I | V, 87 - 62 | 6 - 4 |
NORFLEET Julian Vincent (24) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (12) (Kaposvári KK) |
WITTMANN Krisztián (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Kaposvár Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PVSK-VEOLIA | O | GY, 96 - 94 | 7 - 4 |
DERASIMOVIC Marko (30) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (14) (KTE-Duna Aszfalt) |
WITTMANN Krisztián (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Fodor Attila, Major Ádám (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | OSE Lions | I | V, 67 - 66 | 7 - 5 |
WASHINGTON Eric Gerard (23) (OSE Lions) |
HAYES Bradley Jordan (11) (OSE Lions) |
WITTMANN Krisztián (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Boros Tamás (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Szolnoki Olajbányász | I | V, 94 - 69 | 7 - 6 |
JONES Andre (30) (Szolnoki Olajbányász) |
KARAHODZIC Kemal (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
DAVIS Darwin (5) (Szolnoki Olajbányász) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 99 - 105 | 7 - 7 |
DERASIMOVIC Marko (34) (KTE-Duna Aszfalt) |
LÓRÁNT Péter (8) (Atomerőmű SE) |
WITTMANN Krisztián (9) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | PVSK-VEOLIA | I | V, 84 - 62 | 7 - 8 |
KARAHODZIC Kemal (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
HORTI Bálint (7) (PVSK-VEOLIA) |
DIGGS Quincy Johann (4) (PVSK-VEOLIA) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | V, 78 - 81 | 7 - 9 |
CURRY Morris Sharaud (28) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
MILISAVLJEVIC Milos (10) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
CURRY Morris Sharaud (12) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 75 - 63 | 7 - 10 |
KARAHODZIC Kemal (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
REDDIC Juvonte Daquaen (6) (Falco KC) |
PERL Zoltán (6) (Falco KC) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Boros Tamás, Kovács Nimród János (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Alba Fehérvár | I | GY, 80 - 90 | 8 - 10 |
THOMAS JR Cleveland Joseph (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
MARKOVIC Luka (11) (Alba Fehérvár) |
GOVENS Darrin Anthony (5) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Jászberényi KSE | O | GY, 75 - 65 | 9 - 10 |
DERASIMOVIC Marko (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (15) (KTE-Duna Aszfalt) |
DERASIMOVIC Marko (5) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Egis Körmend | I | V, 83 - 68 | 9 - 11 |
TAYLOR Travis T. (17) (Egis Körmend) |
TAYLOR Travis T. (8) (Egis Körmend) |
TURNER Frank Rahim (8) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, Kulcsár Tibor (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | DEAC | O | V, 80 - 86 | 9 - 12 |
WITTMANN Krisztián (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (19) (KTE-Duna Aszfalt) |
MANIGAT Jahenns-Ley (7) (DEAC) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán) |