(16-14, 30-23, 17-14, 31-18)
Játékvezetők és MKOSZ ELLENŐR:
Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Fekete László)

Hazai edző nyilatkozata
Gaspar Potocnik : Nagyon örülök a fiúknak! Különösen jó teljesítményt mutattunk fel ma este. Nagyon hatékonyak voltunk kintről, többek között ennek köszönhetjük a győzelmet. Tovább kell dolgoznunk, hogy a saját játékrendszerünket építsünk mint támadásban, mint védekezésben. Sok új dolgot kell megtanulni mindenkinek, több változás is történt körülöttünk. Ma este még nem játszottunk olyan csapatként, ahogy igazán tudunk, ahogy játszanunk kell a jövőben. Az egyéni teljesítmények és a csapat küzdeni akarása vezetett a győzelemhez. Köszönöm a játékosaimnak, gratulálok nekik! Most figyelnünk kell a következő mérkőzésre. Ahogy említettem, ki kell javítanunk egyet s mást, még sok tennivalónk van. Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Vendég edző nyilatkozata
Forray Gábor : Gratulálok a Szolnoknak, megérdemelten nyerték a mérkőzést! Igazából azt kaptam, amire számítottam. Bármilyen furcsa, első ránézésre van ilyen különbség, de a meccs képe alapján nem volt. Jól játszottunk. Tíz pont körül, vagy tízen belül voltunk, majd a mérkőzés egyes szakaszaiban kaptunk pár demoralizáló hármast. Ez bennük átszakított egy gátat. Az Olaj nagyon jól védekezett az egész mérkőzésen. Nekünk minden egyes pontért meg kellett szenvednünk. Vért izzadtunk, hogy gólt tudjunk dobni. 35-36 percig megnehezítettük a dolgukat, de a végjátékban volt egy két rossz vállalásunk, nem jó irányba indítottuk meg a játékot, kaptunk egy-két gyors gólt. Jones vezetésével ott szakadt át valami, aki egész mérkőzésen nagyon ihletett formában játszott. 15 hárompontost kaptunk és jó részét a negyedik negyedben. Gratulálok szolnoki kollégámnak, nagyon jól felkészítette a fiúkat. Az Olaj egy komoly csapat, az idény végén egyértelműen ott lesznek a dobogón! Gratulálok nekik! Köszönet a szurkolóknak, akik remek hangulatot teremtettek, és külön köszönet a mi szurkolóinknak, akik elkísértek minket és megtöltötték a vendég szektort. Hálásak vagyunk, hogy egész évben velünk voltak, támogattak, biztattak! Minden kosárlabdát szeretőnek boldog új évet kívánunk!

Hazai játékos nyilatkozata
Nemanja Krstic : Üdvözlök mindenkit. Tudtuk, hogy jó csapat érkezik hozzánk, remek játékosokkal, csapatként is erősen, egységesen. Sokat dolgoztunk, hogy a legjobbat kihozzuk a mai meccsen. Alaposan fel tudtunk készülni erre a mérkőzésre, jól játszottunk és végül nyertünk. Szeretném megköszönni a szurkolóinknak, a szolnokiaknak, hogy ilyen sokan kijöttek a Tiszaligetbe ma este és szurkoltak nekünk. Hihetetlen élmény volt ilyen hangulatban teltház előtt játszani, nagyon köszönjük!

Vendég játékos nyilatkozata
Chester Lewis : Először is szeretnék gratulálni a Szolnoknak. Nagyon jó csapat ellen játszottunk ma este. 30-35 percig tartottuk magunkat, szerintem emberesen. Majd a Szolnok nagyon jó dobószázalékkal olyan ritmusra váltott, amivel nem tudtuk tartani a lépést.

Stat download
JÁTÉKOS K. P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntető Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idő +/-