Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | I | GY, 49 - 109 | 1 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabados Benedek (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | O | GY, 96 - 33 | 2 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Rinyu Péter, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | O | GY, 84 - 48 | 3 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | I | GY, 33 - 120 | 4 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Balogh Kristóf (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | O | GY, 104 - 47 | 5 - 0 |
TOMAN Petra (23) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (1) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (5) (Csata DSE) |
|
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | O | GY, 93 - 31 | 6 - 0 |
TOMAN Petra (26) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (1) (Csata DSE) |
STRAUSZ Edina (4) (Csata DSE) |
|
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | I | GY, 55 - 110 | 7 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | GY, 31 - 128 | 8 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Balogh Kristóf (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | O | GY, 99 - 30 | 9 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Kiss Zoltán, dr. Szakács Imre Vilmos (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | GY, 63 - 114 | 10 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Märcz Péter (Cserkuti András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | O | GY, 111 - 35 | 11 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | I | GY, 29 - 122 | 12 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Winkler Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 93 - 39 | 13 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | O | GY, 100 - 34 | 14 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Gaál Norbert, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | O | GY, 98 - 33 | 15 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | I | GY, 39 - 59 | 16 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | O | GY, 97 - 31 | 17 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Tóth Mihály (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | I | GY, 36 - 108 | 18 - 0 |
KASTL Dóra (22) (Csata DSE) |
HOROG Betta (1) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
SZÜCS Gréta (6) (Atomerőmű-KSC Szekszárd) |
|
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence (Kunvári József László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | O | GY, 147 - 33 | 19 - 0 |
TOMAN Petra (35) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (2) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (5) (Csata DSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | O | GY, 102 - 38 | 20 - 0 |
TOMAN Petra (22) (Csata DSE) |
SIMON Dorottya (1) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
TOMAN Petra (6) (Csata DSE) |
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 32 - 112 | 21 - 0 |
TOMAN Petra (24) (Csata DSE) |
BARTA Luca Eszter (1) (Csata DSE) |
PELLE Fanni (3) (Zsíros Akadémia) |
|
Játékvezetők: Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | O | GY, 82 - 24 | 22 - 0 |
TOMAN Petra (19) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (1) (Csata DSE) |
ÁCS Luca (3) (Soproni Darazsak Akadémia / A) |
|
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | I | GY, 25 - 103 | 23 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Matóczay Bálint (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | O | GY, 95 - 47 | 24 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Horváth Kinga, Pál Roland (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | O | GY, 80 - 31 | 25 - 0 | - | - | ||
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű-KSC Szekszárd | O | GY, 104 - 30 | 26 - 0 |
TOMAN Petra (24) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (2) (Csata DSE) |
STRAUSZ Edina (7) (Csata DSE) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Czinder Adrienn (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 39 - 122 | 27 - 0 |
TOMAN Petra (24) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (3) (Csata DSE) |
LÁNYI Léna Mónika (3) (Zsíros Akadémia) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szobonya Erik (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/A | O | GY, 84 - 34 | 28 - 0 |
TOMAN Petra (22) (Csata DSE) |
TOMAN Réka (2) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (5) (Csata DSE) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Sándor Ivett, Propszt Amanda (Szlota Tibor Csaba) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vasas Akadémia | O | GY, 88 - 18 | 29 - 0 |
FARKAS Jázmin Fruzsina (19) (Csata DSE) |
FARKAS Jázmin Fruzsina (3) (Csata DSE) |
TOMAN Petra (3) (Csata DSE) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Propszt Amanda (Gátiné Müller Zsuzsanna) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | GY, 51 - 90 | 30 - 0 |
TOMAN Petra (26) (Csata DSE) |
JÁNOSI Virág Eszter (2) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
JÁNOSI Virág Eszter (5) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
|
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Sándor Ivett, Czinder Adrienn (Gátiné Müller Zsuzsanna) |