Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BME-MAFC | O | GY, 68 - 47 | 1 - 0 |
KESZTHELYI Nóra (13) (BME-MAFC) |
BÁTAI Eszter (11) (PTE-PEAC) |
PROPSZT Amanda (4) (PTE-PEAC) |
Aréna: Pécs, POTE csarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | O | V, 53 - 79 | 1 - 1 |
JAKUBOVICS Dóra (24) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
SÁNDOR Anna (13) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
BÁNDI Virág (7) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
Aréna: Pécs, POTE csarnok | Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Széchenyi Kosárlabda Akadémia | I | V, 64 - 42 | 1 - 2 |
HORVÁTH Dóra (18) (Széchenyi KA) |
SCHERER Dorottya (15) (PTE-PEAC) |
CHROMÉJ Hajnalka (6) (Széchenyi KA) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Surányi Gábor, Erős Florentina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKE-Csata | O | V, 47 - 61 | 1 - 3 |
PÁNCZÉL Ilona Zsófia (21) (NKE-Csata) |
KARAGITS Kira (11) (NKE-Csata) |
HÁJER Tamara (4) (NKE-Csata) |
Aréna: Pécs, POTE csarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 97 - 51 | 1 - 4 |
SCHERER Dorottya (26) (PTE-PEAC) |
DOKTOR Anna (19) (Közgáz SC és DSK) |
DOKTOR Anna (11) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | PTE-EMES Petőfi SE | I | GY, 48 - 61 | 2 - 4 |
HERENDI Zsófia (19) (PTE-EMES Petõfi SE) |
SCHERER Dorottya (12) (PTE-PEAC) |
SZENTESZKI Berta (6) (PTE-PEAC) |
Aréna: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely | Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BME-MAFC | I | GY, 39 - 52 | 3 - 4 |
PROPSZT Amanda (16) (PTE-PEAC) |
BÁTAI Eszter (14) (PTE-PEAC) |
VÁGVÖLGYI Fanni (5) (BME-MAFC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Közgáz SC és DSK | O | V, 43 - 79 | 3 - 5 |
KATONA Bianka Krisztina (17) (Közgáz SC és DSK) |
DOKTOR Anna (15) (Közgáz SC és DSK) |
DOKTOR Anna (5) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Pécs, POTE csarnok | Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | I | GY, 39 - 45 | 4 - 5 |
JAKUBOVICS Dóra (28) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
SÁNDOR Anna (16) (Szombathelyi Egyetemi SE) |
SÜLE Gabriella Alida (5) (PTE-PEAC) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Széchenyi Kosárlabda Akadémia | O | V, 50 - 76 | 4 - 6 |
BICZÓ Laura (19) (Széchenyi KA) |
NAGY Rebeka (14) (Széchenyi KA) |
CHROMÉJ Hajnalka (7) (Széchenyi KA) |
Aréna: Pécs, POTE csarnok | Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | NKE-Csata | I | GY, 49 - 52 | 5 - 6 |
FARKAS Fanni Barbara (14) (NKE-Csata) |
SZABÓ Nóra (16) (PTE-PEAC) |
HÁJER Tamara (3) (NKE-Csata) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PTE-EMES Petőfi SE | O | V, 51 - 71 | 5 - 7 |
HORVÁTH Zsófia Anna (21) (PTE-EMES Petõfi SE) |
VÁRHELYI Virág (18) (PTE-EMES Petõfi SE) |
TÓTH Réka (7) (PTE-EMES Petõfi SE) |
Aréna: Pécs, POTE csarnok | Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter |