Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Pénzügyőr SE | I | GY, 31 - 94 | 1 - 0 |
ISTENES Jolán Zsuzska (16) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Szabó István, Székely Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Csata DSE | O | V, 42 - 67 | 1 - 1 |
SZILÁGYI Ágnes Lilla (14) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Székely Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DVTK Akadémia | O | GY, 55 - 37 | 2 - 1 |
RÁTKAI Eszter (16) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Konta Csanád János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | O | GY, 88 - 24 | 3 - 1 |
AHO Tyra Nolwenn (18) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tahin András, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 74 - 58 | 3 - 2 |
RÁTKAI Eszter (22) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Steiner Máté, Szabó Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Pénzügyőr SE | O | GY, 91 - 21 | 4 - 2 |
MÉSZÁROS Tánja (17) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Pál Roland, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | DVTK Akadémia | I | V, 85 - 42 | 4 - 3 |
HAJDU Angelika (20) (DVTK Akadémia) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | I | GY, 36 - 68 | 5 - 3 |
KOHÁN Patrícia Kata (15) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kiss Lenke KA | O | V, 59 - 64 | 5 - 4 |
CZOMBOS Luca (15) (Kiss Lenke KA) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Szirt Lajos, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Csata DSE | I | V, 56 - 54 | 5 - 5 |
FARKAS Léna Virág (19) (Csata DSE) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gaál István, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Pénzügyőr SE | I | GY, 33 - 106 | 6 - 5 |
LÁNG-MITICZKY Blanka (19) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Tahin András, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | O | GY, 68 - 42 | 7 - 5 |
RUBINT Ágnes (16) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Török Flóris Általános Iskola | Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 77 - 56 | 7 - 6 |
KESZTE Sára (16) (Kiss Lenke KA) |
- | - |
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Kozma Balázs, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | DVTK Akadémia | O | GY, 63 - 38 | 8 - 6 |
SZILÁGYI Ágnes Lilla (15) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Csata DSE | I | V, 67 - 44 | 8 - 7 |
SZILÁGYI Ágnes Lilla (14) (Vasas Akadémia) |
- | - |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla |