Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Pénzügyőr SE | O | V, 74 - 77 | 0 - 1 |
HARANGI Barbara (36) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Nagy István, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kölcsey Amazonok | I | GY, 22 - 91 | 1 - 1 |
VAJAI Virág Viktória (22) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Schäffer Béla Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Treff 07 SE | O | V, 43 - 54 | 1 - 2 |
PÁSZTOR Sára (13) (Treff 07 SE) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Matics Sándor, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Viharos Szenyórák | I | GY, 40 - 73 | 2 - 2 |
VAJAI Virág Viktória (13) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 52 - 54 | 2 - 3 |
SIPOS-NAGY Boglárka (24) (Józsefvárosi KC) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Matics Sándor, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Kiss Lenke KA - Junior | I | GY, 28 - 82 | 3 - 3 |
HARANGI Barbara (22) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Major Ádám, Szilágyi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BEAC Dzsoni Angyalai | O | GY, 94 - 46 | 4 - 3 |
EGRI Vivien (18) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Lövei László, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kinizsi NKK | O | GY, 75 - 46 | 5 - 3 |
HARANGI Barbara (23) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | GY, 79 - 56 | 6 - 3 |
HAJDU Vanessza (16) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Külker SC | I | V, 67 - 59 | 6 - 4 |
ERDŐDI Márta Krisztina (20) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István, Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BLSE | I | V, 69 - 45 | 6 - 5 |
KOSJÁR Katalin (17) (BLSE) |
- | - |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budapest Csepel | I | V, 54 - 48 | 6 - 6 |
KOVÁCS Borbála (17) (Budapest Csepel) |
- | - |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Pénzügyőr SE | I | GY, 69 - 72 | 7 - 6 |
HARANGI Barbara (26) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Kölcsey Amazonok | O | GY, 104 - 38 | 8 - 6 |
ZSOLDOS Anita Fanni (30) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Nagy István, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Treff 07 SE | I | V, 53 - 47 | 8 - 7 |
HARANGI Barbara (17) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Nagy László, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Viharos Szenyórák | O | GY, 70 - 42 | 9 - 7 |
HERCZEG Enikő (16) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Matics Sándor, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Józsefvárosi KC | I | V, 77 - 51 | 9 - 8 |
MÁJUSI Eszter (25) (Józsefvárosi KC) |
- | - |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Kiss Lenke KA - Junior | O | GY, 76 - 61 | 10 - 8 |
HERCZEG Enikő (24) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | BEAC Senior | I | GY, 52 - 67 | 11 - 8 |
HARANGI Barbara (20) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Gaál István, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BEAC Dzsoni Angyalai | I | V, 59 - 43 | 11 - 9 |
REDLING Blanka (18) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Major Ádám, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Kinizsi NKK | I | V, 62 - 54 | 11 - 10 |
NAGY Beatrix (30) (Kinizsi NKK) |
- | - |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Külker SC | O | V, 61 - 67 | 11 - 11 |
SZENTKIRÁLYI Réka Vera (21) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Nagy István, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Budapest Csepel | O | V, 50 - 63 | 11 - 12 |
PÁL Szandra (28) (Budapest Csepel) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | GY, 74 - 82 | 12 - 12 |
HAJDU Vanessza (22) (Zsíros Akadémia Kőbánya) |
- | - |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: László Zsolt, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BEAC Senior | O | V, 58 - 63 | 12 - 13 |
HARANGI Barbara (21) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Pohánka Balázs, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | BLSE | O | V, 49 - 71 | 12 - 14 |
REDLING Blanka (24) (Törekvés SE/B) |
- | - |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Bagi Bálint, Zádeczki Donát László |