Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Babits Lurkók | O | GY, 92 - 6 | 1 - 0 |
NYÁRI Döniz Csenge (16) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Keresztes Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Bátaszéki Oroszlánok | I | GY, 41 - 43 | 2 - 0 |
BAKÓ Bálint (13) (Bátaszéki Oroszlánok) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | GYKSE Szekszárd A | I | V, 50 - 29 | 2 - 1 |
TUBOLY Zalán (11) (GYKSE Szekszárd/A) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Szücs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Paksi Harcosok ASE fiú u11 | O | GY, 49 - 12 | 3 - 1 |
NYÁRI Döniz Csenge (12) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Bátaszéki Oroszlánok | O | GY, 46 - 40 | 4 - 1 |
BAKÓ Bálint (23) (Bátaszéki Oroszlánok) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Kovács Kincső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | GYKSE Szekszárd A | I | V, 56 - 38 | 4 - 2 |
PAPP Bálint Géza (22) (GYKSE Szekszárd/A) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Kovács Kincső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | GYKSE Szekszárd A | O | V, 34 - 48 | 4 - 3 |
TUBOLY Zalán (14) (GYKSE Szekszárd/A) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Jakab Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Paksi Harcosok ASE fiú u11 | I | GY, 27 - 70 | 5 - 3 |
HENCSIK Adrienn (17) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | GYKSE Szekszárd A | O | V, 46 - 64 | 5 - 4 |
HENCSIK Adrienn (21) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bátaszéki Oroszlánok | I | GY, 21 - 43 | 6 - 4 |
WIGAND Míra Brigitta (13) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Jakab Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Babits Karvalyok | I | GY, 36 - 79 | 7 - 4 |
HENCSIK Adrienn (27) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | GYKSE Szekszárd A | O | V, 29 - 44 | 7 - 5 |
INALEGWU Noel (12) (GYKSE Szekszárd/A) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Bátaszéki Oroszlánok | O | GY, 43 - 32 | 8 - 5 |
HENCSIK Adrienn (21) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | GYKSE Szekszárd A | I | V, 50 - 46 | 8 - 6 |
TUBOLY Zalán (18) (GYKSE Szekszárd/A) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Csíkos Tigrisek | O | GY, 69 - 12 | 9 - 6 |
HENCSIK Adrienn (19) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nárai Klaudia |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű SE U11 leány | I | GY, 6 - 89 | 10 - 6 |
NYÁRI Döniz Csenge (25) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nárai Klaudia |