Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | GYKSE Szekszárd A | I | - | - | |||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács Kincső, Szücs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Paksi Harcosok ASE fiú u11 | O | - | - | |||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Bátaszéki Oroszlánok | I | V, 56 - 31 | 0 - 1 |
BAKÓ Bálint (22) (Bátaszéki Oroszlánok) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Bence, Pálkerti Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tamási Dámocskák U11 | O | GY, 44 - 26 | 1 - 1 |
NYITRAI Noel (13) (Bonyhádi KSE U11) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Bence, Pálkerti Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Babits Karvalyok | I | GY, 28 - 29 | 2 - 1 |
BÍRÓ Botond (15) (Babits Karvalyok) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Paksi Harcosok ASE fiú u11 | O | V, 14 - 37 | 2 - 2 |
PAVLÍK Benjamín (10) (Paksi Harcosok ) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Csíkos Tigrisek | I | GY, 28 - 29 | 3 - 2 |
CSAPÓ Szófia (15) (Csíkos Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Baki Sándor, Viszmeg Míra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bátaszéki Oroszlánok | O | V, 19 - 71 | 3 - 3 |
HEBERLING Dániel (18) (Bátaszéki Oroszlánok) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Baki Sándor, Viszmeg Míra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Paksi Harcosok ASE fiú u11 | O | V, 20 - 30 | 3 - 4 |
VÉRTES Béla Bernát (11) (Paksi Harcosok ) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Viszmeg Míra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Babits Karvalyok | I | V, 34 - 28 | 3 - 5 |
BÍRÓ Botond (15) (Babits Karvalyok) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PVSK NKA Kispárducok | I | V, 39 - 37 | 3 - 6 |
MÉSZÁROS Milán (13) (Bonyhádi KSE U11) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Ireczky Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Csíkos Tigrisek | O | V, 23 - 27 | 3 - 7 |
NYISZTOR Máté (10) (Bonyhádi KSE U11) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Ireczky Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE U11 leány | I | GY, 33 - 57 | 4 - 7 |
ÁCS Míra (16) (ASE U11 leány) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | GYKSE Szekszárd B | O | GY, 47 - 29 | 5 - 7 |
MÉSZÁROS Milán (14) (Bonyhádi KSE U11) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Reisz Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | GYKSE Szekszárd B | I | GY, 36 - 37 | 6 - 7 |
NYISZTOR Máté (11) (Bonyhádi KSE U11) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Baki Sándor, Zsók Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Tamási Dámocskák U11 | O | GY, 59 - 16 | 7 - 7 |
MÉSZÁROS Milán (13) (Bonyhádi KSE U11) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Domokos Lőrinc |