Műsor - 2019. március 26. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Lehel Kosársuli |
O |
GY, 66 - 50
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Széchenyi körút-i Általános Iskola |
Játékvezetők: Mile Gábor, Terjéki András |
Műsor - 2019. április 9. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Szolnoki Sasok |
I |
V, 117 - 22
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Tóth Viktor |
Műsor - 2019. május 9. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | JKSE Kenguruk |
O |
V, 30 - 86
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rákócz úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Szappanos Máté |
Műsor - 2019. május 14. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Lehel Kosársuli |
I |
V, 59 - 38
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rákóczi úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté |
Műsor - 2019. május 21. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | JKSE Kenguruk |
I |
V, 93 - 18
|
1 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Széchenyi körút-i Általános Iskola |
Játékvezetők: Farkas János, Szappanos Máté |
Műsor - 2019. május 23. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Szolnoki Sasok |
O |
V, 5 - 98
|
1 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zöld Ház |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Bujáki Dániel |
Műsor - 2019. június 4. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Kisújszállási SE |
O |
GY, 49 - 17
|
2 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Arany János Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
Műsor - 2019. június 4. 14:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Kisújszállási SE |
I |
GY, 17 - 41
|
3 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Arany János Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |