Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Fűzfői AK | I | V, 46 - 45 | 0 - 1 |
RÁCZ István Zoltán (29) (Fűzfői AK) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Várpalota KK | O | GY, 48 - 42 | 1 - 1 |
BAGÓ László (18) (Start SE) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Prieger Mihály, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Pápa KC | I | GY, 53 - 57 | 2 - 1 |
VAJDA Balázs (17) (Pápa KC) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Petőfi SE-OOK PRESS | O | - | - | |||
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Balatonfüred Kosárlabda Alapítvány | I | GY, 60 - 64 | 4 - 1 |
KIS Dániel (30) (Balatonfüred) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Németh László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tapolcai VSE | O | GY, 51 - 44 | 5 - 1 |
KOVÁCS Kristóf (20) (Tapolcai VSE) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Németh László, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Tapolcai VSE | I | - | - | |||
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Fűzfői AK | O | GY, 50 - 43 | 7 - 1 |
BAGÓ László (24) (Start SE) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Balatonfüred Kosárlabda Alapítvány | O | GY, 69 - 63 | 8 - 1 |
BAGÓ László (27) (Start SE) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Várpalota KK | I | GY, 52 - 59 | 9 - 1 |
KÁLLÓ Nándor (23) (Start SE) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Petőfi SE-OOK PRESS | I | V, 72 - 35 | 9 - 2 |
VÁRPALOTAI Tamás (25) (Petőfi SE) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Pápa KC | O | V, 50 - 64 | 9 - 3 |
KOCSIS Tamás Zoltán (26) (Pápa KC) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Balatonfüred Kosárlabda Alapítvány | I | V, 55 - 50 | 9 - 4 |
KONCZ Pál (19) (Balatonfüred) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Balatonfüred Kosárlabda Alapítvány | O | GY, 47 - 46 | 10 - 4 |
KIS Dániel (22) (Balatonfüred) |
- | - |
Aréna: Radnóti Miklós Általános Iskola | Játékvezetők: Prieger Mihály, Mónus Péter |