Műsor - 2018. október 14. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Nagymaros U18 |
I |
GY, 47 - 69
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kismarosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Kovács András dr. |
Műsor - 2018. október 28. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Miklósi KékRókák KE |
O |
V, 56 - 95
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács András dr., Erdész Dávid |
Műsor - 2018. november 9. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Gödöllői Sportklub |
I |
V, 92 - 76
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Hamzi Virág |
Műsor - 2018. november 17. 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| KLIKK Zsiráfok SE |
O |
GY, 62 - 53
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2018. november 25. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Gödi SE |
I |
V, 68 - 63
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István, Mészáros Anna |
Műsor - 2018. december 2. 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Váci Reménység |
O |
GY, 96 - 43
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács András dr., Novák Bence |
Műsor - 2019. január 13. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Keresztúri SE |
O |
GY, 77 - 58
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Magda János |
Műsor - 2019. január 19. 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Ferences DSE |
I |
V, 68 - 64
|
4 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Szűcs Tamás |
Műsor - 2019. január 21. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Monor SE |
I |
V, 61 - 49
|
4 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Jurászik László |
Műsor - 2019. január 26. 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Tatai SE |
O |
GY, 86 - 71
|
5 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola |
|
Műsor - 2019. február 2. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Beszterce Kosárlabda Klub |
I |
V, 82 - 43
|
5 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Salgótarjáni Intézet |
Játékvezetők: Stoller Balázs, Cselóczki Mátyás |
Műsor - 2019. február 9. 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Szentendrei KSE |
O |
V, 32 - 98
|
5 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István, Hamzi Virág |
Műsor - 2019. február 14. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Dunaújvárosi Egyetem DSE |
I |
V, 2 - 1
|
5 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2019. február 24. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Nagymaros U18 |
O |
GY, 112 - 34
|
6 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács András dr., Mátyus Zoé Grèta |
Műsor - 2019. március 30. 10:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Keresztúri SE |
I |
V, 64 - 59
|
6 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. |
Játékvezetők: Czupi Márton, Káré Gergő |
Műsor - 2019. április 27. 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Gödöllői Sportklub |
O |
GY, 88 - 50
|
7 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Erdész Dávid |
Műsor - 2019. április 30. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| KLIKK Zsiráfok SE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Kiskunlacháza Iskola Tornacsarnok |
|
Műsor - 2019. május 12. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Tatai SE |
I |
GY, 70 - 77
|
9 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Vaszary János Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Róbert, Sersovszky Gergely |
Műsor - 2019. május 18. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Váci Reménység |
I |
GY, 49 - 71
|
10 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő |