Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tatai SE | I | GY, 50 - 105 | 1 - 0 |
PETRIK Tamás (32) (KVSE Kémények) |
- | - |
Aréna: Vaszary János Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Oroszlányi SE Spartans | O | GY, 79 - 37 | 2 - 0 |
SZENTIRMAY András (15) (KVSE Kémények) |
- | - |
Aréna: Jókai Mór Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Tatabányai Titánok | I | GY, 45 - 90 | 3 - 0 |
RADICS Tamás György (19) (KVSE Kémények) |
- | - |
Aréna: Éltes Mátyás Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Esztergomi KE | O | GY, 81 - 41 | 4 - 0 |
VARGA Tamás (18) (KVSE Kémények) |
- | - |
Aréna: Jókai Mór Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tatai SE | O | GY, 85 - 56 | 5 - 0 |
LOCKER Dániel Ferenc (26) (Tatai SE) |
- | - |
Aréna: Jókai Mór Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Oroszlányi SE Spartans | I | GY, 55 - 79 | 6 - 0 |
FÜLÖP Zsolt (19) (KVSE Kémények) |
- | - |
Aréna: Kőkuti Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Tatabányai Titánok | O | GY, 90 - 41 | 7 - 0 |
RADICS Tamás György (39) (KVSE Kémények) |
- | - |
Aréna: Jókai Mór Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Esztergomi KE | I | GY, 63 - 64 | 8 - 0 |
FÜLÖP Zsolt (19) (KVSE Kémények) |
- | - |
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Oroszlányi SE Spartans | I | GY, 49 - 70 | 9 - 0 |
MAGYAR Szabolcs (25) (KVSE Kémények) |
- | - | |
Aréna: Kőkuti Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Oroszlányi SE Spartans | O | GY, 72 - 50 | 10 - 0 |
RADICS Tamás György (24) (KVSE Kémények) |
- | - |
Aréna: Jókai Mór Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Tatabányai Titánok | O | V, 63 - 68 | 10 - 1 |
TúRI András (29) (Tatabányai Titánok) |
- | - |
Aréna: Vaszary János Általános Iskola |