Műsor - 2018. november 16. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Nyíradonyi VVTK |
I |
V, 97 - 53
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Harangi Imre Rendezvénycsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Torzsa Péter |
Műsor - 2018. november 22. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Ziccer |
O |
V, 65 - 81
|
0 - 2 |
BARABÁSI István (20) (3vs3)
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Műsor - 2018. november 29. 18:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Ziccer U20 |
I |
V, 77 - 56
|
0 - 3 |
VEZENDI Szabolcs (22) (Ziccer U20)
|
-
|
-
|
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Torzsa Péter |
Műsor - 2018. december 12. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | DIFE KK |
I |
V, 77 - 46
|
0 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Sportcsarnok (Derecske) |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Péter |
Műsor - 2019. január 10. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | DEAC Öregfiúk |
O |
V, 47 - 77
|
0 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor |
Műsor - 2019. január 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Debreceni 12-ek |
I |
V, 109 - 48
|
0 - 6 |
DR. HAMZA József (44) (Debreceni 12-ek)
|
-
|
-
|
Aréna: Bocskai István Általános Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Műsor - 2019. január 31. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | Hajdúhadházi KK |
I |
V, 86 - 61
|
0 - 7 |
BARABÁSI István (23) (3vs3)
|
-
|
-
|
Aréna: Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor |
Műsor - 2019. február 7. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Nyíradonyi VVTK |
O |
V, 56 - 68
|
0 - 8 |
CSUKA János (25) (Nyíradonyi VVTK)
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor |
Műsor - 2019. február 11. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Ziccer |
I |
V, 61 - 43
|
0 - 9 |
KOVÁCH Antal Péter (21) (Ziccer )
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Péter |
Műsor - 2019. február 21. 19:50
Műsor - 2019. február 27. 18:30
Műsor - 2019. március 7. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | DIFE KK |
O |
V, 43 - 67
|
0 - 12 |
PORKOLÁB Gyula (16) (DIFE KK)
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs |
Műsor - 2019. március 14. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | DEAC Öregfiúk |
I |
V, 98 - 48
|
0 - 13 |
FOLTIN Ernő (24) (DEAC Öregfiúk)
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor |
Műsor - 2019. március 21. 19:50
Műsor - 2019. március 28. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Hajdúhadházi KK |
O |
V, 45 - 64
|
0 - 15 |
GYÖRFI Sándor (17) (Hajdúhadházi KK)
|
-
|
-
|
Aréna: Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Műsor - 2019. április 4. 19:50
Műsor - 2019. május 2. 19:50
Műsor - 2019. május 9. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | Debreceni 12-ek |
I |
V, 73 - 54
|
0 - 18 |
DR. HAMZA József (26) (Debreceni 12-ek)
|
-
|
-
|
Aréna: Bocskai István Általános Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László |