Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BEAC Öregfiúk | O | GY, 71 - 46 | 1 - 0 |
ERŐS Csaba (19) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Chemol | O | GY, 65 - 51 | 2 - 0 |
VÁMOSI Albert (15) (Chemol) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKGDSE Senior | O | GY, 70 - 57 | 3 - 0 |
ERŐS Csaba (21) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kisbojtár | I | V, 50 - 40 | 3 - 1 |
DR. KAMONDI Szilárd (17) (Kisbojtár) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Schäffer Béla Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Powear-TNT | O | GY, 67 - 58 | 4 - 1 |
TÖRÖK Béla (17) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Külker SC | I | GY, 51 - 63 | 5 - 1 |
SPÁTH Csaba (17) (Külker SC) |
- | - |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Unitef-Céh | O | GY, 66 - 50 | 6 - 1 |
MOGYORÓSI Gergely (19) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | BEAC Öregfiúk | I | V, 69 - 65 | 6 - 2 |
BOZÓKI Csaba (17) (Bontó) |
- | - |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BLSE | O | GY, 65 - 48 | 7 - 2 |
ERŐS Csaba (16) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Chemol | I | GY, 48 - 60 | 8 - 2 |
MOGYORÓSI Gergely (14) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Schäffer Béla Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | BKGDSE Senior | I | V, 91 - 80 | 8 - 3 |
ERŐS Csaba (32) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kisbojtár | O | GY, 71 - 48 | 9 - 3 |
MÉSZÁROS Nándor Lajos (20) (Kisbojtár) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Powear-TNT | I | V, 81 - 56 | 9 - 4 |
TUZA Zsigmond (21) (Powear-TNT) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Külker SC | O | V, 41 - 42 | 9 - 5 |
CZIFFRA Csaba Zsolt (15) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Unitef-Céh | I | GY, 47 - 74 | 10 - 5 |
ERŐS Csaba (26) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Lövei László, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BLSE | I | V, 83 - 66 | 10 - 6 |
IGAZ Bálint Gergely (28) (BLSE) |
- | - |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Schäffer Béla Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Powear-TNT | I | V, 84 - 45 | 10 - 7 |
TUZA Zsigmond (18) (Powear-TNT) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Mocsai László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Külker SC | I | GY, 51 - 54 | 11 - 7 |
MOGYORÓSI Gergely (20) (Bontó) |
- | - |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BKGDSE Senior | I | GY, 60 - 69 | 12 - 7 |
GEDEI Tibor (23) (BKGDSE Senior) |
- | - |
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Unitef-Céh | O | GY, 65 - 61 | 13 - 7 |
DR. TORMA Péter (19) (Unitef-Céh) |
- | - |
Aréna: Hajós Alfréd Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Matics Sándor |