Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 93 - 71 | 0 - 1 |
PAPP Máté (24) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Szigeti József Általános Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Kaszások KA | O | GY, 58 - 55 | 1 - 1 |
ORBÁN Patrik (27) (Kaszások Akadémia) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BLF KK | I | V, 69 - 62 | 1 - 2 |
PAPP Máté (21) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Kapros Roland, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MAFC/B | I | V, 102 - 55 | 1 - 3 |
PAPP Máté (27) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zuglói Sasok | O | GY, 81 - 45 | 2 - 3 |
VARGA Armin Gábor (32) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korhetz Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budafok | I | V, 70 - 66 | 2 - 4 |
CSIDER Bálint (28) (Budafok) |
- | - |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Újpest-MT/B | O | V, 69 - 79 | 2 - 5 |
MAJOR Péter (29) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Keresztúri SE | I | GY, 65 - 84 | 3 - 5 |
VARGA Armin Gábor (33) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Nagy István, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Gödi SE | O | GY, 95 - 71 | 4 - 5 |
PAPP Máté (44) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Török Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budapesti Honvéd | I | V, 73 - 57 | 4 - 6 |
VARGA Armin Gábor (26) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | SZKHSE | O | GY, 77 - 40 | 5 - 6 |
VARGA Armin Gábor (33) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MAFC/A | I | V, 80 - 64 | 5 - 7 |
TÓTH Vilmos Károly (27) (MAFC/A) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Malév SC | O | GY, 83 - 50 | 6 - 7 |
VARGA Armin Gábor (29) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BLF KK | I | GY, 66 - 75 | 7 - 7 |
PAPP Máté (28) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC/B | O | GY, 82 - 54 | 8 - 7 |
PAPP Máté (27) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Matejovics Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budafok | O | GY, 78 - 54 | 9 - 7 |
BÍRÓ Levente (22) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Keresztúri SE | O | GY, 60 - 55 | 10 - 7 |
VARGA Armin Gábor (23) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Püspöki Lotti |