Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MAFC/B | I | V, 138 - 27 | 0 - 1 |
GÁBOSSY Alex (28) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Szőke Gábor, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Újpest-MT/B | O | V, 28 - 95 | 0 - 2 |
MAJOR Péter (50) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Bujtor Péter, Korhetz Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budafok | I | V, 57 - 36 | 0 - 3 |
CSIDER Bálint (16) (Budafok) |
- | - |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Székely Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Keresztúri SE | O | V, 52 - 70 | 0 - 4 |
LESTI Botond (15) (Keresztúri SE) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Matóczay Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Gödi SE | I | GY, 59 - 68 | 1 - 4 |
TÁRKÁNYI András (24) (Gödi SE) |
- | - |
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Malév Kobrák | I | V, 81 - 45 | 1 - 5 |
VARGA Armin Gábor (32) (Malév Kobrák) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korhetz Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapesti Honvéd | O | V, 20 - 127 | 1 - 6 |
DÉR-SZABÓ Dániel (17) (Budapesti Honvéd) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Csoma Viktor, Sebestyén Elemér Richárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | SZKHSE | O | V, 36 - 65 | 1 - 7 |
PIRINT Gergő (28) (SZKHSE) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szabó István, Novák Zsuzsanna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MAFC/A | I | V, 118 - 23 | 1 - 8 |
MATEJOVICS Máté (26) (MAFC/A) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Malév SC | O | GY, 55 - 47 | 2 - 8 |
DÓKA Márton (22) (Zuglói Sasok) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 104 - 37 | 2 - 9 |
TÍMÁR Endre (20) (Kiss Lenke KA) |
- | - |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Makay Dániel József, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kaszások KA | O | V, 53 - 92 | 2 - 10 |
DÓCS Benedek András (30) (Kaszások Akadémia) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BLF KK | O | GY, 65 - 64 | 3 - 10 |
KARAI Bálint (22) (BLF KK) |
- | - |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SZKHSE | I | GY, 41 - 97 | 4 - 10 |
CSÓTI Péter (31) (Zuglói Sasok) |
- | - |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Gödi SE | O | V, 68 - 73 | 4 - 11 |
TÁRKÁNYI András (27) (Gödi SE) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Lőrincz Erzsébet Sára |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Malév SC | I | GY, 59 - 69 | 5 - 11 |
DÓKA Márton (26) (Zuglói Sasok) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba |