Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BLF KK | O | GY, 66 - 58 | 1 - 0 |
ANDRÁCZY Dániel Sándor (23) (BLF KK) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Korhetz Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budapest Csepel | O | GY, 74 - 48 | 2 - 0 |
PAPP Bendegúz András (22) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Malév SC | O | GY, 64 - 53 | 3 - 0 |
SZÁRAZ Ádám Simon (21) (Malév SC) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ziccer KS | O | GY, 111 - 32 | 4 - 0 |
NAGY Balázs (28) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budafok | I | V, 78 - 55 | 4 - 1 |
KISS Marcell (18) (Budafok) |
- | - |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 78 - 59 | 4 - 2 |
COSKUN Timur Baris (19) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Nyár utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Gold Boys | O | GY, 88 - 33 | 5 - 2 |
NAGY Balázs (21) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budapesti Honvéd | I | V, 135 - 34 | 5 - 3 |
ERDEI Márk (33) (Budapesti Honvéd) |
- | - |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BLF KK | I | GY, 57 - 73 | 6 - 3 |
TÓTH Attila Károly (19) (BLF KK) |
- | - |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Nagy István, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budapesti Honvéd | O | V, 58 - 77 | 6 - 4 |
ERDEI Márk (39) (Budapesti Honvéd) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Bujtor Péter, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budapest Csepel | I | GY, 33 - 100 | 7 - 4 |
NAGY Balázs (39) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budafok | O | GY, 86 - 62 | 8 - 4 |
NAGY Balázs (25) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Paulus Bence Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Malév SC | I | GY, 56 - 66 | 9 - 4 |
NAGY Balázs (21) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Ziccer KS | I | GY, 41 - 91 | 10 - 4 |
FRANCIA Bálint (21) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kiss Lenke KA | O | V, 48 - 92 | 10 - 5 |
ZEVE Szabolcs (23) (Kiss Lenke KA) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Tahin András, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Gold Boys | I | GY, 36 - 99 | 11 - 5 |
TÓTH Barnabás (21) (Újpest-MT/B) |
- | - |
Aréna: Karinthy Frigyes ÁMK | Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó István |