Műsor - 2018. november 11. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Budapesti Honvéd |
O |
V, 55 - 75
|
0 - 1 |
ERDEI Márk (25) (Budapesti Honvéd)
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. november 17. 14:20
Műsor - 2018. november 27. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Budafok |
O |
V, 44 - 83
|
1 - 2 |
MEIZL Domonkos Zoltán (15) (Budafok)
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Winkler Áron |
Műsor - 2018. december 7. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Újpest-MT/B |
I |
V, 64 - 53
|
1 - 3 |
SZÁRAZ Ádám Simon (21) (Malév SC)
|
-
|
-
|
Aréna: Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bózsó Gábor |
Műsor - 2018. december 16. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | BLF KK |
O |
V, 53 - 68
|
1 - 4 |
ANDRÁCZY Dániel Sándor (27) (BLF KK)
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Gere Kálmán Richárd |
Műsor - 2019. január 12. 10:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Ziccer KS |
I |
GY, 51 - 100
|
2 - 4 |
SZÁRAZ Ádám Simon (30) (Malév SC)
|
-
|
-
|
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Szabó István |
Műsor - 2019. január 26. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Gold Boys |
I |
GY, 35 - 96
|
3 - 4 |
GENTISCHER Péter Károly (26) (Gold Boys)
|
-
|
-
|
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Sebestyén Elemér Richárd |
Műsor - 2019. január 29. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Kiss Lenke KA |
O |
V, 65 - 102
|
3 - 5 |
MIKES Bence (26) (Kiss Lenke KA)
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy István, Bózsó Gábor |
Műsor - 2019. február 3. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Budapesti Honvéd |
I |
V, 96 - 40
|
3 - 6 |
ABOU NAMOUS Ahmed (22) (Budapesti Honvéd)
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Csoma Viktor |
Műsor - 2019. február 14. 19:30
Műsor - 2019. február 23. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Budafok |
I |
V, 69 - 45
|
4 - 7 |
MEIZL Domonkos Zoltán (14) (Budafok)
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Matejovics Márk |
Műsor - 2019. március 10. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Újpest-MT/B |
O |
V, 56 - 66
|
4 - 8 |
NAGY Balázs (21) (Újpest-MT/B)
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szőke Gábor |
Műsor - 2019. március 24. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | BLF KK |
I |
GY, 54 - 74
|
5 - 8 |
SZÁRAZ Ádám Simon (25) (Malév SC)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Tahin András, Matóczay Bálint |
Műsor - 2019. március 31. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | Ziccer KS |
O |
GY, 70 - 51
|
6 - 8 |
FARKAS Péter (28) (Ziccer KS)
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Szőke Gábor |
Műsor - 2019. április 16. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | Gold Boys |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matejovics Márk |
Műsor - 2019. május 9. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Kiss Lenke KA |
I |
V, 95 - 63
|
7 - 9 |
MIKES Bence (25) (Kiss Lenke KA)
|
-
|
-
|
Aréna: Nyár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Gere Kálmán Richárd |