Műsor - 2018. november 4. 10:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Budai Mind1 |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Schäffer Béla Róbert |
Műsor - 2018. november 23. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Keresztúri SE |
I |
V, 130 - 48
|
0 - 2 |
POLGÁRI Bence (64) (Keresztúri SE)
|
-
|
-
|
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn. |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bárány Levente |
Műsor - 2018. december 2. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Szentendrei KSE U23 |
O |
GY, 50 - 42
|
1 - 2 |
DÁVID András (18) (Kölcsey Hősei)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Schäffer Béla Róbert |
Műsor - 2018. december 8. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | 2.NFB SE |
I |
V, 65 - 35
|
1 - 3 |
SZENTPÉTERI Károly (25) (2.NFB SE)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2018. december 15. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | X-Debrecen |
O |
V, 38 - 68
|
1 - 4 |
VASS György (24) (Kölcsey Hősei)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Komlódi Benedek |
Műsor - 2019. január 24. 19:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Ziccer KS |
O |
V, 45 - 100
|
1 - 5 |
BANNA Marcell Rúfusz (19) (Kölcsey Hősei)
|
-
|
-
|
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Steiner Máté |
Műsor - 2019. január 27. 10:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Nagytétényi KE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Schäffer Béla Róbert |
Műsor - 2019. február 1. 20:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Budai Old Boys |
I |
V, 107 - 52
|
1 - 7 |
BODNÁR Dániel (31) (Budai Old Boys)
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület |
Játékvezetők: Matics Sándor, Bárány Levente |
Műsor - 2019. február 3. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Treff 07 SE |
O |
V, 48 - 64
|
1 - 8 |
ZALA Bence (20) (Kölcsey Hősei)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis |
Műsor - 2019. február 7. 19:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Honvéd Zrínyi SE/B |
I |
V, 70 - 54
|
1 - 9 |
BERECZKI Zoltán (31) (Honvéd Zrínyi SE/B)
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Mocsai László, Szőts Dávid István |
Műsor - 2019. február 9. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | Budai Old Boys |
O |
V, 43 - 102
|
1 - 10 |
BODNÁR Dániel (34) (Budai Old Boys)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Schäffer Béla Róbert, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Műsor - 2019. február 16. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | Superheroes |
O |
V, 44 - 52
|
1 - 11 |
KARDOS Márk Sándor (24) (Superheroes)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István |
Műsor - 2019. február 24. 18:00
Műsor - 2019. március 1. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Budai Mind1 |
I |
V, 96 - 70
|
2 - 12 |
BANNA Marcell Rúfusz (36) (Kölcsey Hősei)
|
-
|
-
|
Aréna: Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Bárány Levente |
Műsor - 2019. március 9. 17:00
Műsor - 2019. március 10. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Superheroes |
I |
GY, 53 - 55
|
3 - 13 |
ZALA Bence (23) (Kölcsey Hősei)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. március 14. 18:30
Műsor - 2019. március 23. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Honvéd Zrínyi SE/B |
O |
V, 55 - 66
|
4 - 14 |
LÁNCOS Gergely (34) (Honvéd Zrínyi SE/B)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pohánka Balázs |
Műsor - 2019. március 30. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | Keresztúri SE |
O |
V, 27 - 111
|
4 - 15 |
BANDúR Ádám (40) (Keresztúri SE)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bárány Levente |
Műsor - 2019. április 6. 12:00
Műsor - 2019. április 13. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
22. forduló | 2.NFB SE |
O |
V, 56 - 65
|
4 - 17 |
SIPOS Nándor (24) (2.NFB SE)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Schäffer Béla Róbert |
Műsor - 2019. április 28. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
23. forduló | X-Debrecen |
I |
V, 108 - 54
|
4 - 18 |
BANNA Marcell Rúfusz (23) (Kölcsey Hősei)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Horváth Péter |
Műsor - 2019. május 9. 19:20
Műsor - 2019. május 19. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
26. forduló | Nagytétényi KE |
I |
V, 70 - 50
|
4 - 20 |
MOGYORÓSI Gergely (37) (Nagytétényi KE)
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Horváth Kinga |