Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ASE nemecsek | I | GY, 50 - 68 | 1 - 0 |
BALOGH Róbert Tibor (29) (ASE nemecsek) |
- | - |
Aréna: ÁSE Terem | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szabadtéri SE | O | V, 65 - 78 | 1 - 1 |
HÉCZEI András (21) (Szabadtéri SE) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Cap City Crew | I | V, 73 - 69 | 1 - 2 |
MOLNÁR Róbert (28) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | István Öregfiúk | O | GY, 92 - 67 | 2 - 2 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (26) (E5vös NGRK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Semi Pro | I | GY, 69 - 81 | 3 - 2 |
MARKÓ Péter Ádám (29) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Budai Bikák | O | GY, 75 - 49 | 4 - 2 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (28) (E5vös NGRK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budai TriplaDupla | O | V, 63 - 68 | 4 - 3 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (24) (E5vös NGRK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Hobbi SK | I | GY, 64 - 65 | 5 - 3 |
MONOS Norbert Dénes (19) (Hobbi SK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Párkány Street | O | GY, 84 - 47 | 6 - 3 |
THEISZ Attila (25) (Párkány Street) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Terézvárosi BC | O | GY, 81 - 65 | 7 - 3 |
MÁNDOKY Balázs (35) (Terézvárosi BC) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: László Zsolt, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | SZPA-HSE Legends | I | V, 86 - 75 | 7 - 4 |
KŐVES Gedeon (31) (SZPA-HSE Legends) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Álló Farkasok | I | GY, 55 - 61 | 8 - 4 |
KOVÁCS Tamás (28) (Álló Farkasok) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ASE nemecsek | O | GY, 79 - 39 | 9 - 4 |
KÉGL Marcell (20) (E5vös NGRK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Szabadtéri SE | I | GY, 47 - 79 | 10 - 4 |
DR. FENYŐDI Szabolcs (19) (Szabadtéri SE) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | István Öregfiúk | I | GY, 72 - 82 | 11 - 4 |
DANÓCZY Richárd László (29) (István Öregfiúk) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Semi Pro | O | GY, 64 - 51 | 12 - 4 |
KOVÁCS Ádám (19) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Budai Bikák | I | GY, 63 - 69 | 13 - 4 |
IKLÓDI Zsolt (26) (E5vös NGRK) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Hartai Tamás, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Cap City Crew | O | V, 71 - 86 | 13 - 5 |
CSIKÓS Attila (31) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Budai TriplaDupla | I | V, 76 - 57 | 13 - 6 |
IKLÓDI Zsolt (25) (E5vös NGRK) |
- | - |
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy István, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Hobbi SK | O | V, 48 - 66 | 13 - 7 |
VICZINA Balázs (18) (Hobbi SK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy László, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Párkány Street | I | GY, 52 - 61 | 14 - 7 |
VARGA Zsombor Vilibald (25) (E5vös NGRK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Mocsai László, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Terézvárosi BC | I | GY, 47 - 71 | 15 - 7 |
HAFNER Gábor (18) (Terézvárosi BC) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szirt Lajos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | SZPA-HSE Legends | O | V, 54 - 66 | 15 - 8 |
KÉGL Marcell (17) (E5vös NGRK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Álló Farkasok | O | GY, 67 - 52 | 16 - 8 |
HARSÁNYI Gábor Péter (20) (Álló Farkasok) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bárány Levente |