Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | István Öregfiúk | O | GY, 79 - 38 | 1 - 0 |
TAKÁCS Atilla Zsolt (23) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Makay Dániel József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Semi Pro | I | GY, 65 - 75 | 2 - 0 |
MENTES Máté (24) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Nagy István, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | E5vös NGRK | O | GY, 73 - 69 | 3 - 0 |
MOLNÁR Róbert (28) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budai TriplaDupla | I | GY, 49 - 52 | 4 - 0 |
MAYER Márk Miklós (22) (Budai TriplaDupla) |
- | - |
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Winkler Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Hobbi SK | O | V, 57 - 64 | 4 - 1 |
MENTES Máté (30) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szokolainé Váradi Anetta Csilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Párkány Street | O | GY, 77 - 59 | 5 - 1 |
MOLNÁR Róbert (26) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Terézvárosi BC | O | GY, 95 - 75 | 6 - 1 |
KANÓ Péter (27) (Terézvárosi BC) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Álló Farkasok | O | GY, 100 - 50 | 7 - 1 |
MOLNÁR Róbert (31) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SZPA-HSE Legends | I | V, 114 - 108 | 7 - 2 |
MOLNÁR Róbert (43) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Tahin András, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ASE nemecsek | I | GY, 60 - 94 | 8 - 2 |
MOLNÁR Róbert (20) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: ÁSE Terem | Játékvezetők: Nagy István, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szabadtéri SE | O | GY, 76 - 51 | 9 - 2 |
CSIKÓS Attila (23) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budai Bikák | I | GY, 68 - 82 | 10 - 2 |
BÁRÁNY Csaba (21) (Budai Bikák) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Csoma Viktor, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | István Öregfiúk | I | GY, 63 - 83 | 11 - 2 |
TAKÁCS Atilla Zsolt (24) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Semi Pro | O | GY, 72 - 69 | 12 - 2 |
MOLNÁR Róbert (28) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Budai TriplaDupla | O | GY, 74 - 50 | 13 - 2 |
MOLNÁR Róbert (30) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Hobbi SK | I | GY, 64 - 79 | 14 - 2 |
VICZINA Balázs (22) (Hobbi SK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Schäffer Béla Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Párkány Street | I | GY, 52 - 67 | 15 - 2 |
THEISZ Attila (24) (Párkány Street) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy László, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | E5vös NGRK | I | GY, 71 - 86 | 16 - 2 |
CSIKÓS Attila (31) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Terézvárosi BC | I | GY, 33 - 89 | 17 - 2 |
MOLNÁR Róbert (28) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: László Zsolt, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Álló Farkasok | I | GY, 50 - 85 | 18 - 2 |
MOLNÁR Róbert (26) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | ASE nemecsek | O | GY, 76 - 60 | 19 - 2 |
MOLNÁR Róbert (30) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Szabadtéri SE | I | GY, 72 - 89 | 20 - 2 |
MOLNÁR Róbert (30) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Schäffer Béla Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | SZPA-HSE Legends | O | V, 95 - 97 | 20 - 3 |
TAKÁCS Atilla Zsolt (25) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Budai Bikák | O | GY, 75 - 58 | 21 - 3 |
MOLNÁR Róbert (17) (Cap City Crew) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis |