Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Eldorádó | O | GY, 61 - 44 | 1 - 0 |
RÓSA László (23) (Eldorádó) |
- | - |
Aréna: Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Ultimate Warriors | I | GY, 60 - 70 | 2 - 0 |
PÉNZES Norbert (31) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Saskacsák MF | I | V, 70 - 57 | 2 - 1 |
MAY Gábor (19) (Saskacsák MF) |
- | - |
Aréna: Egressy Gábor Szakközépiskola | Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Sberbank Rockers Kerék | I | V, 96 - 91 | 2 - 2 |
ERŐS Dániel (30) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Malév SC | O | GY, 91 - 63 | 3 - 2 |
PÉNZES Norbert (28) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Centi-Eötvös | I | GY, 60 - 89 | 4 - 2 |
ERŐS Dániel (31) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Közgáz | O | GY, 97 - 61 | 5 - 2 |
VÁGHY Balázs József (23) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Diósdi Sasok | I | GY, 69 - 89 | 6 - 2 |
PÉNZES Norbert (25) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Eötvös József Általános Iskola | Játékvezetők: Minár László Balázs, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Old Flash | O | GY, 85 - 72 | 7 - 2 |
JÁSZ Levente (24) (Old Flash) |
- | - |
Aréna: Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budai XI. Öregfiúk | O | GY, 93 - 78 | 8 - 2 |
PÉNZES Norbert (39) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kőbánya Oldboys | I | V, 86 - 84 | 8 - 3 |
PÉNZES Norbert (32) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Nagy István, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Eldorádó | I | GY, 60 - 81 | 9 - 3 |
VÁGHY Balázs József (22) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Saskacsák MF | O | GY, 70 - 63 | 10 - 3 |
ERŐS Dániel (28) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Malév SC | I | GY, 77 - 91 | 11 - 3 |
HARANGOZÓ Gábor (40) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Centi-Eötvös | O | GY, 76 - 50 | 12 - 3 |
FENYVESI Árpád (18) (Centi-Eötvös) |
- | - |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Minár László Balázs, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Ultimate Warriors | O | V, 64 - 93 | 12 - 4 |
LENGYEL Dávid (31) (Ultimate Warriors) |
- | - |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Közgáz | I | GY, 64 - 90 | 13 - 4 |
ERŐS Dániel (27) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Berzsenyi Dániel Gimnázium | Játékvezetők: Nagy Viktor, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Diósdi Sasok | O | GY, 102 - 68 | 14 - 4 |
HARANGOZÓ Gábor (45) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vasas Old Boys | O | GY, 83 - 60 | 15 - 4 |
PÉNZES Norbert (35) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Old Flash | I | GY, 48 - 75 | 16 - 4 |
ERŐS Dániel (29) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Sberbank Rockers Kerék | O | GY, 78 - 65 | 17 - 4 |
DANI Zoltán (40) (Sberbank Rockers Kerék) |
- | - |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Budai XI. Öregfiúk | I | GY, 57 - 74 | 18 - 4 |
BESZÉDES György Frigyes (22) (Budai XI. Öregfiúk) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Oláh Márk, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Kőbánya Oldboys | O | GY, 95 - 59 | 19 - 4 |
PÉNZES Norbert (24) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Polonkai Balázs, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Vasas Old Boys | I | GY, 70 - 82 | 20 - 4 |
PÉNZES Norbert (31) (Hajós Alfréd DSE) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti |