Műsor - 2018. október 12. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Marcali VSzSE |
O |
GY, 76 - 40
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. október 19. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Mágusok-Zrínyi KK |
I |
V, 70 - 61
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Táncsics Gimnázium |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovas Péter |
Műsor - 2018. október 26. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE |
O |
GY, 73 - 70
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. november 9. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Zalaegerszegi KK |
O |
V, 53 - 75
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor |
Műsor - 2018. november 16. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | CVSE Vulkán Fürdő |
I |
V, 71 - 69
|
2 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs |
Műsor - 2018. november 21. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Kosárlabda Nemzeti Akadémia Pécs |
I |
GY, 78 - 82
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence |
Műsor - 2018. november 23. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Soproni Tigrisek KE |
O |
V, 79 - 88
|
3 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2018. december 1. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | Dombóvári KSE |
I |
V, 71 - 52
|
3 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor |
Műsor - 2018. december 7. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | MOGAAC |
I |
GY, 80 - 82
|
4 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Műsor - 2018. december 13. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Dunaújváros |
I |
GY, 57 - 106
|
5 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Széchenyi Gimnázium |
Játékvezetők: Arató Balázs |
Műsor - 2019. január 11. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | PTE-PEAC |
O |
GY, 81 - 63
|
6 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Kovács Nimród, Csallóközi Gábor |
Műsor - 2019. január 18. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Kosárlabda Nemzeti Akadémia Pécs |
O |
GY, 70 - 51
|
7 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs |
Műsor - 2019. január 26. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | Marcali VSzSE |
I |
GY, 63 - 80
|
8 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kiss László Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Műsor - 2019. február 1. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Mágusok-Zrínyi KK |
O |
V, 77 - 95
|
8 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2019. február 9. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE |
I |
V, 91 - 70
|
8 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Műsor - 2019. február 13. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Zalaegerszegi KK |
I |
V, 76 - 61
|
8 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Lipics László |
Műsor - 2019. február 22. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | CVSE Vulkán Fürdő |
O |
GY, 80 - 78
|
9 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Koncsek Balázs |
Műsor - 2019. március 1. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Soproni Tigrisek KE |
I |
V, 113 - 91
|
9 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok |
|
Műsor - 2019. március 8. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | MOGAAC |
O |
GY, 95 - 60
|
10 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs |
Műsor - 2019. március 22. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Dunaújváros |
O |
GY, 108 - 73
|
11 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs |
Műsor - 2019. március 29. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Dombóvári KSE |
O |
V, 59 - 82
|
11 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Pécs, POTE csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián |
Műsor - 2019. április 5. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | PTE-PEAC |
I |
GY, 73 - 103
|
12 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence |