Műsor - 2018. október 6. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | Malév SC |
I |
V, 84 - 55
|
0 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Makay Dániel József |
Műsor - 2018. október 10. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
O |
V, 54 - 80
|
0 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László |
Műsor - 2018. október 18. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | PAFC Basket |
I |
GY, 66 - 73
|
1 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2018. október 24. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | BKG-VMG DSE |
O |
V, 65 - 100
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Németh Patrik |
Műsor - 2018. november 11. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | TF-BP SE |
I |
V, 105 - 60
|
1 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György |
Műsor - 2018. november 22. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Dunaharaszti MTK |
I |
V, 86 - 69
|
1 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2018. november 26. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Józsefvárosi KC |
O |
V, 55 - 90
|
1 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László |
Műsor - 2018. november 29. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
I |
V, 103 - 58
|
1 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. december 5. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | MAFC-Csepel |
O |
V, 48 - 92
|
1 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Györfy Rúben, Sértő Róbert |
Műsor - 2018. december 14. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | SZPA |
I |
V, 91 - 73
|
1 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. december 21. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | BLF KK |
O |
V, 56 - 85
|
1 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. január 8. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | KKS DSE |
I |
V, 101 - 76
|
1 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. január 11. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | TFSE |
O |
V, 60 - 100
|
1 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton |
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Szentendrei KSE |
I |
GY, 61 - 76
|
2 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Hartai Tamás |
Műsor - 2019. január 23. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | Kandó FSC |
O |
GY, 89 - 71
|
3 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy László, Gaál Norbert |
Műsor - 2019. január 30. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | Malév SC |
O |
V, 57 - 89
|
3 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy László, Czupi Márton |
Műsor - 2019. február 10. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
I |
V, 90 - 51
|
3 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2019. február 13. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | PAFC Basket |
O |
V, 62 - 75
|
3 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert |
Műsor - 2019. február 21. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | BKG-VMG DSE |
I |
V, 91 - 60
|
3 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szalay Jenő Tornacsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. március 4. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | TF-BP SE |
O |
V, 71 - 101
|
3 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István |
Műsor - 2019. március 6. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Józsefvárosi KC |
I |
V, 104 - 44
|
3 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Németh Patrik |
Műsor - 2019. március 20. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Dunaharaszti MTK |
O |
V, 70 - 109
|
3 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László |
Műsor - 2019. március 27. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
O |
V, 45 - 101
|
3 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt |
Műsor - 2019. április 6. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | MAFC-Csepel |
I |
V, 89 - 61
|
3 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2019. április 12. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | SZPA |
O |
V, 46 - 133
|
3 - 22 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Németh Patrik |
Műsor - 2019. április 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | BLF KK |
I |
V, 118 - 41
|
3 - 23 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Kapros Roland |
Műsor - 2019. április 24. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | KKS DSE |
O |
V, 48 - 93
|
3 - 24 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István |
Műsor - 2019. május 3. 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | TFSE |
I |
V, 100 - 28
|
3 - 25 |
|
-
|
-
|
Aréna: TF E-terem |
Játékvezetők: Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. május 15. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Szentendrei KSE |
O |
V, 76 - 105
|
3 - 26 |
|
-
|
-
|
Aréna: 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. május 19. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | Kandó FSC |
I |
V, 80 - 48
|
3 - 27 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Pohánka Balázs |