Műsor - 2018. október 10. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló | Bikák KK U23 |
I |
GY, 58 - 84
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: The British International School |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2018. október 16. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
O |
V, 71 - 80
|
1 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István, Tóth Kitti |
Műsor - 2018. október 25. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Matics Sándor |
Műsor - 2018. október 30. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló | Zuglói Sasok |
O |
GY, 85 - 78
|
3 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Káré Gergő |
Műsor - 2018. november 7. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló | Budafok II. |
I |
V, 78 - 64
|
3 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Tóth Kitti |
Műsor - 2018. november 15. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló | Bravos |
O |
V, 73 - 79
|
3 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Józsa András Junior |
Műsor - 2018. november 23. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
I |
V, 96 - 56
|
3 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Szájer József, Nagy István |
Műsor - 2018. november 29. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló | Monori SE |
O |
V, 69 - 104
|
3 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Tóth Kitti |
Műsor - 2018. december 7. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
I |
V, 86 - 78
|
3 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szájer József, Tóth Kitti |
Műsor - 2018. december 13. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló | MAFC BME |
O |
V, 78 - 91
|
3 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy László, Stánicz Péter |
Műsor - 2018. december 20. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló | MAFC Martos |
O |
V, 64 - 79
|
3 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Matics Sándor |
Műsor - 2019. január 6. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló | Gödi SE |
I |
GY, 61 - 67
|
4 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Nagy István |
Műsor - 2019. január 10. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló | BKG-Veresegyház |
O |
V, 62 - 73
|
4 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. január 20. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló | Százhalombattai KSE |
I |
V, 81 - 69
|
4 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Györfy Rúben, Sértő Róbert |
Műsor - 2019. január 31. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
15. forduló | GEAC-SZIE |
O |
V, 47 - 110
|
4 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Műsor - 2019. február 7. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló | Bikák KK U23 |
O |
GY, 74 - 68
|
5 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor |
Műsor - 2019. február 17. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló | Zuglói Sasok |
I |
V, 87 - 86
|
5 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy László, Matics Sándor |
Műsor - 2019. február 24. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
19. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
I |
V, 110 - 68
|
5 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Szilágyi Bálint |
Műsor - 2019. február 28. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló | Budafok II. |
O |
V, 49 - 64
|
5 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István, Simon Kristóf Kolos |
Műsor - 2019. március 8. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló | Bravos |
I |
GY, 59 - 75
|
6 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő |
Műsor - 2019. március 21. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület |
O |
V, 67 - 92
|
6 - 15 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Németh Patrik |
Műsor - 2019. április 4. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
24. forduló | Közgáz SC és DSK/B |
O |
V, 72 - 77
|
6 - 16 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Magyar Zoltán |
Műsor - 2019. április 12. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
25. forduló | MAFC BME |
I |
V, 93 - 67
|
6 - 17 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy László, Kapros Roland |
Műsor - 2019. április 15. 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
23. forduló | Monori SE |
I |
V, 70 - 37
|
6 - 18 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gyurka Tamás |
Műsor - 2019. április 24. 19:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
26. forduló | MAFC Martos |
I |
V, 94 - 74
|
6 - 19 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti |
Műsor - 2019. május 2. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
27. forduló | Gödi SE |
O |
V, 67 - 89
|
6 - 20 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Magyar Zoltán |
Műsor - 2019. május 5. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
28. forduló | BKG-Veresegyház |
I |
V, 74 - 73
|
6 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Mézesvölgyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Czupi Márton |
Műsor - 2019. május 9. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
29. forduló | Százhalombattai KSE |
O |
GY, 89 - 78
|
7 - 21 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán |
Műsor - 2019. május 12. 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
16. forduló | ELTE-BEAC Újbuda |
I |
V, 80 - 58
|
7 - 22 |
|
-
|
-
|
Aréna: BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás |
Műsor - 2019. május 19. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
30. forduló | GEAC-SZIE |
I |
V, 70 - 47
|
7 - 23 |
|
-
|
-
|
Aréna: Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő |