Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Radobasket | I | GY, 35 - 166 | 1 - 0 | - | - | ||
Aréna: Éltes Mátyás Általános Iskola | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tatabányai KC | O | GY, 192 - 7 | 2 - 0 | - | - | ||
Aréna: Éltes Mátyás Általános Iskola | Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | I | V, 83 - 76 | 2 - 1 |
LAUER Vanessza (28) (Kosárlabda Akadémia Pécs/A) |
KESZTE Sára (17) (Kiss Lenke KS) |
GEDÓ Luca (4) (Kiss Lenke KS) |
|
Aréna: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Széchenyi KA | O | V, 71 - 101 | 2 - 2 |
FERENCZI Kata (21) (Széchenyi KA) |
MILKOVICS Réka (13) (Széchenyi KA) |
FERENCZI Kata (7) (Széchenyi KA) |
|
Aréna: Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/B | I | GY, 13 - 165 | 3 - 2 | - | - | ||
Aréna: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Farkas Roland, Mérei Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mágusok Egyesület | O | GY, 141 - 43 | 4 - 2 | - | - | ||
Aréna: Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium | Játékvezetők: Farkas Roland, Mérei Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MTK Budapest | O | GY, 141 - 43 | 5 - 2 | - | - | ||
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Jankovics Viktor, Szőts Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Soproni Darazsak Akadémia/B | I | GY, 23 - 151 | 6 - 2 | - | - | ||
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tahin András, Szőts Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/B | O | GY, 132 - 32 | 7 - 2 | - | - | ||
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Domán István, Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA/A | O | GY, 118 - 40 | 8 - 2 | - | - | ||
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/A | I | V, 80 - 63 | 8 - 3 |
CSOMA Petra (20) (DVTK Akadémia/A) |
KURUCZ Noémi (16) (DVTK Akadémia/A) |
CSOMA Petra (4) (DVTK Akadémia/A) |
|
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű SE | O | GY, 87 - 47 | 9 - 3 | - | - | ||
Aréna: Garay János Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | O | GY, 91 - 41 | 10 - 3 | - | - | ||
Aréna: Garay János Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KSC Szekszárd | I | V, 96 - 70 | 10 - 4 | - | - | ||
Aréna: Garay János Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanizsa DKK | I | V, 74 - 70 | 10 - 5 | - | - | ||
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVSI Vadmacskák/A | O | V, 67 - 68 | 10 - 6 | - | - | ||
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Domán István, Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | I | V, 86 - 71 | 10 - 7 | - | - | ||
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 92 - 63 | 10 - 8 | - | - | ||
Aréna: Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka | Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | I | V, 70 - 68 | 10 - 9 | - | - | ||
Aréna: Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka | Játékvezetők: Domokos Lörinc, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | O | GY, 84 - 55 | 11 - 9 | - | - | ||
Aréna: Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka | Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MVSI Vadmacskák/A | I | V, 95 - 57 | 11 - 10 |
FÖLDI Boglárka (33) (MVSI Vadmacskák/A) |
HEGEDŰS Aténé Kata (11) (MVSI Vadmacskák/A) |
CZOMBOS Luca (8) (Kiss Lenke KS) |
|
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Földesi Marcell, Lovas Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | O | V, 65 - 98 | 11 - 11 |
KATONA Boglárka (31) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
BODNÁR Virág Bianka (9) (Kiss Lenke KS) |
KATONA Boglárka (3) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
|
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Sándor Ivett, Lovas Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Török Flóris-Törekvés SE/A | I | V, 89 - 86 | 11 - 12 |
STRBIK Fanni Flóra (32) (Török Flóris - Törekvés SE) |
GEDÓ Luca (7) (Kiss Lenke KS) |
CZOMBOS Luca (5) (Kiss Lenke KS) |
|
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Sándor Ivett, Lovas Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bajai NKK | I | GY, 58 - 82 | 12 - 12 |
GEDÓ Luca (23) (Kiss Lenke KS) |
VÁLYI-NAGY Dóra (11) (Kiss Lenke KS) |
GEDÓ Luca (4) (Kiss Lenke KS) |
|
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Sándor Ivett, Lovas Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEAC - Újbuda KA/A | I | V, 99 - 57 | 12 - 13 |
KATONA Boglárka (29) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
BODNÁR Virág Bianka (9) (Kiss Lenke KS) |
TELEK Noémi (5) (BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia) |
|
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Lovas Dávid, Gere Kálmán |