Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Közgáz SC és DSK | I | V, 121 - 39 | 0 - 1 |
FARKAS Fanni (22) (Közgáz SC és DSK) |
KIRI Zsófia (13) (EKE EVSI) |
KATONA Bianka Krisztina (11) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Major Ádám, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | ELTE BEAC | I | V, 128 - 19 | 0 - 2 |
KULCSÁR Bianka (24) (ELTE BEAC) |
VARGA Anna Dorottya (19) (ELTE BEAC) |
VARGA Anna Dorottya (9) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István, Lázár Zs. György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | I | GY, 54 - 58 | 1 - 2 |
FEKETE Dóra (33) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
DRUZSBA Dalma (16) (EKE EVSI) |
SZÖLLÖSI Dóra (7) (EKE EVSI) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Gergely Csaba, Molnár Péter Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Debreceni Egyetem | O | V, 36 - 63 | 1 - 3 |
PAPP Alexandra (21) (Debreceni Egyetem) |
KIRI Zsófia (18) (EKE EVSI) |
ZSOLDOS Mónika (4) (EKE EVSI) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Miskolci Egyetem | I | V, 106 - 42 | 1 - 4 |
ARAD Zsófia (37) (Miskolci Egyetem) |
DRUZSBA Dalma (14) (EKE EVSI) |
ARAD Zsófia (8) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szegedi RSC | O | V, 35 - 69 | 1 - 5 |
RADÓCZ Fanni (25) (Szegedi RSC) |
KŐHÁZI Fanni (11) (Szegedi RSC) |
KŐHÁZI Fanni (8) (Szegedi RSC) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szegedi RSC | I | V, 119 - 31 | 1 - 6 |
NAGY Lili (17) (Szegedi RSC) |
MOLNÁR Dorottya (7) (Szegedi RSC) |
VÁRI Zita (6) (Szegedi RSC) |
Aréna: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Kovács Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Közgáz SC és DSK | O | V, 36 - 104 | 1 - 7 |
LANTOS Adrienn Katalin (24) (Közgáz SC és DSK) |
FEJES Fruzsina (27) (Közgáz SC és DSK) |
FARKAS Fanni (12) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Bene Szilárd, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Debreceni Egyetem | I | V, 127 - 16 | 1 - 8 |
GÁL Annamária (22) (Debreceni Egyetem) |
FOLTIN Blanka (12) (Debreceni Egyetem) |
GÁL Annamária (6) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ELTE BEAC | O | V, 24 - 136 | 1 - 9 |
VARGA Anna Dorottya (30) (ELTE BEAC) |
DRUZSBA Dalma (9) (EKE EVSI) |
TAKÁCS Emese Réka (11) (ELTE BEAC) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | O | GY, 56 - 52 | 2 - 9 |
FEKETE Dóra (29) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
DRUZSBA Dalma (22) (EKE EVSI) |
DRUZSBA Dalma (4) (EKE EVSI) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Miskolci Egyetem | O | V, 35 - 96 | 2 - 10 |
ARAD Zsófia (23) (Miskolci Egyetem) |
DRUZSBA Dalma (13) (EKE EVSI) |
ZSOLDOS Mónika (5) (EKE EVSI) |
Aréna: Szilágyi Erzsébet Gimnázium | Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila |