Műsor - 2017. november 11. 10:00
Műsor - 2017. november 19. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Török Flóris - Törekvés SE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Koncsag Csaba |
Műsor - 2017. november 25. 12:00
Műsor - 2017. december 3. 11:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Pénzügyőr SE |
O |
V, 18 - 95
|
0 - 4 |
TAKÁCS Kata (20) (Pénzügyőr SE)
|
-
|
-
|
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Szabó István, Lukács Rezső |
Műsor - 2017. december 16. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kiss Lenke KS/B |
O |
V, 24 - 125
|
0 - 5 |
PETRI Rebeka (30) (Kiss Lenke KS/B)
|
-
|
-
|
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Lőrincz Erzsébet |
Műsor - 2018. január 19. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Csata Lovak |
I |
|
|
TOMAN Petra (36) (Csata Lovak)
|
-
|
-
|
Aréna: Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Matóczay Bálint |
Műsor - 2018. január 21. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| MTK Budapest |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Reiter Márton |
Műsor - 2018. január 30. 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Radobasket |
O |
V, 32 - 112
|
0 - 8 |
MEZEI Rebeka Dóra (19) (Gold Boys SE)
|
-
|
-
|
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland |
Műsor - 2018. február 4. 14:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Török Flóris - Törekvés SE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Török Flóris Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Pál Roland |
Műsor - 2018. február 13. 17:30
Műsor - 2018. március 8. 17:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Pénzügyőr SE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Villányi Mátyás |
Műsor - 2018. március 19. 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kiss Lenke KS/B |
I |
V, 108 - 25
|
0 - 12 |
FATÉR Blanka (25) (Kiss Lenke KS/B)
|
-
|
-
|
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Matóczay Bálint |
Műsor - 2018. április 14. 12:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| MTK Budapest |
O |
V, 4 - 144
|
0 - 13 |
SZABÓ Florentina (24) (MTK Budapest)
|
-
|
-
|
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Péter, Németh Péter |
Műsor - 2018. április 21. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Csata Lovak |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szabó II. Péter |