Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szombathelyi Egyetem | O | V, 55 - 80 | 0 - 1 |
SIMON Cintia Mónika (20) (Szombathelyi Egyetem) |
BICZÓ Laura (14) (UNI Gyõr) |
SZABÓ-HAKLITS Zsuzsanna (6) (Szombathelyi Egyetem) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Lövei László, Horváth Csongor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ZTE NKK II. | I | GY, 65 - 67 | 1 - 1 |
CHROMÉJ Hajnalka (17) (UNI Gyõr) |
NAGY Rebeka (10) (UNI Gyõr) |
VINCZE Virág (5) (ZTE NKK II.) |
Aréna: Ostoros Károly Csarnok | Játékvezetők: Sabáli László, Hernicz Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | MAFC | I | GY, 73 - 88 | 2 - 1 |
CHROMÉJ Hajnalka (20) (UNI Gyõr) |
TÖRÖK Barbara Júlia (9) (UNI Gyõr) |
CHROMÉJ Hajnalka (8) (UNI Gyõr) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Varga Fanni Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | O | V, 70 - 76 | 2 - 2 |
PUSZTAI Petra Panna (18) (ELTE-BEAC Újbuda) |
KOVÁCS Vanessza Luca (18) (ELTE-BEAC Újbuda) |
SZABÓ Dóra (10) (ELTE-BEAC Újbuda) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Magyari Tibor, Hernicz Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tatai SE | I | V, 102 - 90 | 2 - 3 |
LENDÉR Lilla (30) (Tatai SE) |
SIMON Anikó (14) (UNI Gyõr) |
TAKÁCS Emese Réka (8) (Tatai SE) |
Aréna: Vaszary János Általános Iskola | Játékvezetők: Nepp László, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | O | GY, 68 - 56 | 3 - 3 |
CHROMÉJ Hajnalka (16) (UNI Gyõr) |
PÉNZES Kitti (14) (Tatabányai KC) |
CHROMÉJ Hajnalka (5) (UNI Gyõr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Győrfy Ruben, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | AJKA - Cserpes Trudi | O | V, 65 - 85 | 3 - 4 |
KISS-BALSAY Rita (25) (AJKA - Cserpes Trudi) |
BALSAY Anna (12) (AJKA - Cserpes Trudi) |
CHROMÉJ Hajnalka (7) (UNI Gyõr) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szombathelyi Egyetem | I | GY, 50 - 95 | 4 - 4 |
SZIRONY Dorina (19) (UNI Gyõr) |
MOLNÁR Anna (11) (Szombathelyi Egyetem) |
SZIRONY Dorina (5) (UNI Gyõr) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | ZTE NKK II. | O | GY, 120 - 33 | 5 - 4 |
NAGY Rebeka (23) (UNI Gyõr) |
CHROMÉJ Hajnalka (7) (UNI Gyõr) |
CHROMÉJ Hajnalka (9) (UNI Gyõr) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kéri István, Czupi Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Tatabányai Kosárlabda Club | I | V, 65 - 52 | 5 - 5 |
SIMON Anikó (16) (UNI Gyõr) |
HORVÁTH Szilvia (10) (Tatabányai KC) |
CSICSAI Kata (6) (Tatabányai KC) |
Aréna: Földi Imre Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrfy Ruben, Lázár Zs. György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | MAFC | O | GY, 86 - 72 | 6 - 5 |
CHROMÉJ Hajnalka (22) (UNI Gyõr) |
HORVÁTH Anna (8) (MAFC) |
CHROMÉJ Hajnalka (7) (UNI Gyõr) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Magyari Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | ELTE-BEAC Újbuda | I | V, 78 - 49 | 6 - 6 |
ANGYAL Nikolett (21) (ELTE-BEAC Újbuda) |
KOVÁCS Vanessza Luca (11) (ELTE-BEAC Újbuda) |
GOCSMAN Ágota Anna (6) (ELTE-BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Tatai SE | O | V, 63 - 70 | 6 - 7 |
NAGY Rebeka (25) (UNI Gyõr) |
NAGY Rebeka (13) (UNI Gyõr) |
BAFFY Fanni (6) (UNI Gyõr) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Sabáli László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | AJKA - Cserpes Trudi | I | V, 75 - 54 | 6 - 8 |
KISS-BALSAY Rita (27) (AJKA - Cserpes Trudi) |
KISS-BALSAY Rita (13) (AJKA - Cserpes Trudi) |
HORVÁTH Krisztina (5) (UNI Gyõr) |
Aréna: Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor |