Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Egis Körmend U20 | I | V, 79 - 64 | 0 - 1 |
BORDÁCS Gábor Soma (24) (MAFC U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (13) (MAFC U20) |
MÁRTON Ádám (5) (Egis Körmend U20) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Csaba, Szalai Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kaposvári KK U20 | O | GY, 75 - 72 | 1 - 1 |
VÍGH Marcell Péter (20) (MAFC U20) |
KOCSIS Zalán (12) (Kaposvári KK U20) |
HOCK Gergő János (6) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | I | V, 104 - 64 | 1 - 2 |
NAGY Gergely István (22) (MAFC U20) |
HÓDI Patrik (8) (Falco KC U20) |
DANCSECS András (8) (Falco KC U20) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DEAC U20 | O | GY, 84 - 60 | 2 - 2 |
SIKLÓS Olivér Balázs (25) (MAFC U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (14) (MAFC U20) |
FEHÉR Ákos (5) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kruk Melinda, Stánicz Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | I | GY, 69 - 100 | 3 - 2 |
BORDÁCS Gábor Soma (28) (MAFC U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (14) (MAFC U20) |
DORMÁN Balázs (5) (MAFC U20) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | O | V, 79 - 80 | 3 - 3 |
SIKLÓS Olivér Balázs (21) (MAFC U20) |
KŐVÁGÓ-LASKA Márk (14) (PVSK U20) |
KRNJAJSKI Boris (5) (PVSK U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | O | GY, 84 - 70 | 4 - 3 |
RUDNER Gábor (20) (Szolnoki Olaj KK U20) |
NAGY Gergely István (13) (MAFC U20) |
FEHÉR Ákos (7) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Horváth Csongor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | I | GY, 76 - 95 | 5 - 3 |
VUKCEVIC Nikola (36) (KTE-Duna Aszfalt U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (17) (MAFC U20) |
SIKLÓS Olivér Balázs (7) (MAFC U20) |
Aréna: GAMF Sportcsarnok - Törös Olga | Játékvezetők: Komáromi Péter, Kiss Máté László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sopron KC U20 | I | GY, 74 - 87 | 6 - 3 |
BORDÁCS Gábor Soma (24) (MAFC U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (14) (MAFC U20) |
POLGÁRDY Ádám (10) (Sopron KC U20) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | O | V, 67 - 72 | 6 - 4 |
MELEG Károly Richárd (19) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (15) (MAFC U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű SE U20 | I | GY, 82 - 90 | 7 - 4 |
PLÉZER Gábor (27) (Atomerõmû SE U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (12) (MAFC U20) |
GULYÁS Milán Róbert (7) (Atomerõmû SE U20) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó Gergő, Márkus Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Alba Fehérvár U20 | O | GY, 66 - 47 | 8 - 4 |
PAPP István (18) (Alba Fehérvár U20) |
SIKLÓS Olivér Balázs (11) (MAFC U20) |
SIKLÓS Olivér Balázs (7) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Bognár Domokos, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | JP Auto - JKSE U20 | I | GY, 56 - 109 | 9 - 4 |
NAGY Gergely István (24) (MAFC U20) |
NAGY Gergely István (11) (MAFC U20) |
SIKLÓS Olivér Balázs (8) (MAFC U20) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Sopron KC U20 | O | V, 68 - 69 | 9 - 5 |
KATONA József Bence (23) (MAFC U20) |
NAGY Gergely István (17) (MAFC U20) |
NÉMETH Márk (3) (Sopron KC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Egis Körmend U20 | O | GY, 77 - 55 | 10 - 5 |
BORDÁCS Gábor Soma (33) (MAFC U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (19) (MAFC U20) |
KATONA József Bence (7) (MAFC U20) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Makay Dániel, Bognár Domokos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kaposvári KK U20 | I | GY, 72 - 75 | 11 - 5 |
KOCSIS Zalán (22) (Kaposvári KK U20) |
BOGDÁN Benedek (14) (Kaposvári KK U20) |
BOGDÁN Benedek (7) (Kaposvári KK U20) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Dross Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | O | GY, 82 - 70 | 12 - 5 |
KATONA József Bence (26) (MAFC U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (11) (MAFC U20) |
KATONA József Bence (6) (MAFC U20) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Makay Dániel, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | DEAC U20 | I | V, 79 - 68 | 12 - 6 |
KOZÁK Márton (23) (DEAC U20) |
NAGY Gergely István (11) (MAFC U20) |
KOZÁK Márton (8) (DEAC U20) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Zalakerámia ZTE KK U20 | O | GY, 106 - 84 | 13 - 6 |
KOVÁCS Benedek Máté (27) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
SIKLÓS Olivér Balázs (10) (MAFC U20) |
KIS Attila Raul (8) (Zalakerámia ZTE KK U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA U20 | I | V, 86 - 70 | 13 - 7 |
BENKE Krisztián (22) (PVSK U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (9) (MAFC U20) |
KRNJAJSKI Boris (6) (PVSK U20) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szolnoki Olaj KK U20 | I | V, 91 - 69 | 13 - 8 |
KATONA József Bence (30) (MAFC U20) |
BORDÁCS Gábor Soma (14) (MAFC U20) |
KÓKAI Dávid (7) (Szolnoki Olaj KK U20) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | KTE-Duna Aszfalt U20 | O | GY, 104 - 86 | 14 - 8 |
KATONA József Bence (32) (MAFC U20) |
NAGY Gergely István (10) (MAFC U20) |
SIKLÓS Olivér Balázs (9) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Nepp László, Makay Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Atomerőmű SE U20 | O | GY, 114 - 92 | 15 - 8 |
KATONA József Bence (38) (MAFC U20) |
NAGY Gergely István (8) (MAFC U20) |
KATONA József Bence (8) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Simon Kristóf, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Alba Fehérvár U20 | I | GY, 85 - 105 | 16 - 8 |
BORDÁCS Gábor Soma (34) (MAFC U20) |
NSHIMBA Kalau Joel (17) (Alba Fehérvár U20) |
KATONA József Bence (7) (MAFC U20) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Béndek Gábor, Horváth Andreász |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | JP Auto - JKSE U20 | O | GY, 103 - 58 | 17 - 8 |
KATONA József Bence (28) (MAFC U20) |
KASZÁS Márton (17) (Jászberény U20) |
SIKLÓS Olivér Balázs (11) (MAFC U20) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák U20 | I | V, 76 - 73 | 17 - 9 |
KATONA József Bence (25) (MAFC U20) |
NAGY Gergely István (12) (MAFC U20) |
KERPEL-FRONIUS Gáspár (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák U20) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Márkus Gábor |