Műsor - 2017. szeptember 17. 09:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| PAFC Basket |
O |
GY, 106 - 49
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Iski Zsolt, Novák Bence |
Műsor - 2017. szeptember 17. 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kaszások Akadémia |
O |
GY, 86 - 78
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Kovács Róbert, Agócs Gábor |
Műsor - 2017. október 7. 10:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Vasas Akadémia/A |
I |
V, 87 - 59
|
2 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Paulus Bence Máté (Kis Balázs) |
Műsor - 2017. október 7. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| MAFC/A |
O |
V, 60 - 76
|
2 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Forintos József (Kis Balázs) |
Műsor - 2017. október 29. 09:00
Műsor - 2017. október 29. 15:00
Műsor - 2017. november 25. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Vasas Akadémia/A |
O |
V, 38 - 79
|
4 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sebestyén Richárd (Dernei Gábor) |
Műsor - 2017. november 25. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Zsíros Akadémia Kőbánya/A |
I |
V, 102 - 37
|
4 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor) |
Műsor - 2017. december 16. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Nyíregyházi Sportcentrum |
O |
GY, 83 - 56
|
5 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Marton Péter |
Műsor - 2017. december 16. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kecskeméti KA/B |
I |
GY, 66 - 91
|
6 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Molnár Péter Zoltán |
Műsor - 2017. december 17. 11:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| MEAFC - Jezsuita |
O |
GY, 80 - 50
|
7 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nyíri Péter |
Műsor - 2018. január 27. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Szolnoki Sportcentrum/A |
O |
V, 44 - 86
|
7 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Földi László |
Műsor - 2018. január 27. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Vásárhelyi Kobrák |
O |
GY, 101 - 55
|
8 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Farkas János, Földi László |
Műsor - 2018. január 28. 09:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Zsíros Akadémia Kőbánya/A |
I |
V, 81 - 61
|
8 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Dávid, Rideg László (Bernáth András) |
Műsor - 2018. február 17. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| SZEDEÁK/A |
O |
V, 53 - 68
|
8 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Horgos Péter (Farkas Zoltán) |
Műsor - 2018. február 17. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Szerencs VSE |
I |
GY, 53 - 75
|
9 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Bartucz Csaba László (Farkas Zoltán) |
Műsor - 2018. február 18. 11:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Lehel Kosársuli/A |
O |
GY, 53 - 34
|
10 - 7 |
|
-
|
-
|
Aréna: Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs (Farkas Zoltán) |
Műsor - 2018. március 10. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| MAFC/A |
I |
V, 118 - 48
|
10 - 8 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola |
|
Műsor - 2018. március 11. 11:15
Műsor - 2018. március 11. 15:30
Műsor - 2018. április 7. 18:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kosárlabda Akadémia Pécs/A |
I |
V, 75 - 69
|
10 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Makay Dániel, Simon Kristóf |
Műsor - 2018. április 7. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kecskeméti KA/A |
I |
V, 57 - 24
|
10 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Komlódi Benedek |
Műsor - 2018. április 8. 09:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| SZEDEÁK/A |
O |
GY, 61 - 52
|
11 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga |
Műsor - 2018. május 5. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Dávid Kornél KA/A |
O |
V, 47 - 73
|
11 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Makay Dániel, Tahin András |
Műsor - 2018. május 5. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| MEAFC - Jezsuita |
I |
GY, 52 - 73
|
12 - 13 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Komlódi Benedek |
Műsor - 2018. május 6. 11:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kaszások Akadémia |
O |
V, 59 - 74
|
12 - 14 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Szőts Dávid |