Műsor - 2017. október 7. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Zuglói Sasok |
O |
V, 34 - 46
|
0 - 1 |
SCHMIDT Áron (13) (Zuglói Sasok )
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Bános Csaba, Gere Kálmán |
Műsor - 2017. október 7. 15:00
Műsor - 2017. november 12. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kaszás Girls |
O |
V, 41 - 45
|
0 - 3 |
EVELLEI Hanna (20) (Kaszás Girls)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szél Márton |
Műsor - 2017. november 12. 13:20
Műsor - 2017. december 3. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Gödi SE |
O |
V, 37 - 53
|
0 - 5 |
TARI Tamás Márk (13) (Gödi SE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Lőrincz Erzsébet (Dernei Gábor) |
Műsor - 2017. december 3. 14:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| TFSE |
I |
GY, 26 - 29
|
1 - 5 |
SZILÁGYI József Márk (11) (TFSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Varga Gergely, Reiter Márton (Dernei Gábor) |
Műsor - 2018. január 13. 12:00
Műsor - 2018. január 13. 14:40
Műsor - 2018. február 3. 14:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Budapesti Honvéd Falcons |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Műsor - 2018. február 3. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| ELITE Basket Törökbálint |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bárány Levente |
Műsor - 2018. február 25. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Vasas Bolhák |
O |
V, 15 - 56
|
3 - 8 |
BENYOVSZKI Petra (16) (Vasas Bolhák)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Lőrincz Erzsébet (Dernei Gábor) |
Műsor - 2018. február 25. 13:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| SZSE Sólymok |
I |
V, 36 - 34
|
3 - 9 |
GYENES Ádám (11) (Budaörsi DSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Steiner Máté, Török Béla (Dernei Gábor) |
Műsor - 2018. március 25. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Monori SE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Németh Fanni |
Műsor - 2018. március 25. 13:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| TFSE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Korompai Zsolt, Török Béla |
Műsor - 2018. április 15. 08:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Kaszás Minik |
O |
V, 33 - 40
|
3 - 12 |
LESTYÁK Benedek (9) (Budaörsi DSE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Németh Péter (Dernei Gábor) |
Műsor - 2018. április 15. 09:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Radobasket-Érd |
I |
V, 54 - 53
|
3 - 13 |
TÖRÖK Dóra (19) (Radobasket-Érd)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Németh Péter (Dernei Gábor) |