Műsor - 2017. október 7. 16:00
Műsor - 2017. október 7. 17:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Ziccer Manók |
I |
V, 27 - 5
|
0 - 2 |
BOLDOG Gergely (7) (Ziccer Manók)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Steiner Máté |
Műsor - 2017. november 11. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| PAFC Budai Villámok |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Havas Gábor, Hőgerl Bence |
Műsor - 2017. november 11. 15:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BLF-Palota/B |
O |
V, 13 - 67
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Szabó II. Péter |
Műsor - 2017. december 2. 08:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BKG-VMG DSE UP12A |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Forintos József, Hamzi Virág (Dernei Gábor) |
Műsor - 2017. december 2. 11:10
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Diósdi Sasok |
I |
V, 25 - 15
|
1 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Horváth Emese (Dernei Gábor) |
Műsor - 2018. január 13. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| HSE |
O |
V, 26 - 27
|
1 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szabó II. Péter, Ürögi Zsolt |
Műsor - 2018. január 13. 11:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Városgazda UP Akadémia |
I |
GY, 23 - 33
|
2 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Havas Gábor, Lőrincz Erzsébet |
Műsor - 2018. február 4. 18:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BKG-VMG DSE UP12A |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Török Béla |
Műsor - 2018. február 4. 17:20
Műsor - 2018. február 24. 08:00
Műsor - 2018. február 24. 10:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| HSE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Lőrincz Erzsébet |
Műsor - 2018. március 24. 08:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Keresztúri Méhecskék |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Havas Gábor, Tóth Richárd |
Műsor - 2018. március 24. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Újpest-MT/B |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Konta Csanád János |
Műsor - 2018. április 14. 14:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Viadukt SE |
O |
GY, 33 - 15
|
6 - 9 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Ürögi Zsolt |
Műsor - 2018. április 14. 15:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BKG-VMG DSE UP12B |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Varga Gergely |