Műsor - 2017. november 11. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BSC-Páty |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Simon Kristóf, Kovács Róbert |
Műsor - 2017. november 11. 14:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Viadukt SE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Szirt Lajos, Rab Domonkos |
Műsor - 2017. december 2. 08:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| SZPA-HSE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Forintos József, Hamzi Virág (Dernei Gábor) |
Műsor - 2017. december 2. 09:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Viadukt SE |
O |
V, 21 - 22
|
1 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Forintos József, Hamzi Virág (Dernei Gábor) |
Műsor - 2018. január 14. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| BSC-Páty |
I |
V, 62 - 1
|
1 - 4 |
MOLNÁR Kristóf (17) (BSC-Páty)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Lukács Rezső, Bozóki Domonkos |
Műsor - 2018. január 14. 15:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Viadukt SE |
O |
V, 9 - 28
|
1 - 5 |
GARAMVÖLGYI Nóra (5) (Viadukt SE)
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 3. terem |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Brúnó József |
Műsor - 2018. február 4. 18:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| SZPA-HSE |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Török Béla |
Műsor - 2018. február 4. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Viadukt SE |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Kiss Mihály |
Műsor - 2018. február 24. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| FKE Kőrösi |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Pál Roland |
Műsor - 2018. február 24. 10:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Városgazda UP Akadémia |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Pál Roland |
Műsor - 2018. március 24. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Városgazda UP Akadémia |
O |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Ürögi Zsolt |
Műsor - 2018. március 24. 11:40
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Viadukt SE |
I |
V, 45 - 21
|
2 - 10 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Lőrincz Erzsébet |
Műsor - 2018. április 14. 10:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| FKE Kőrösi |
I |
V, 53 - 25
|
2 - 11 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Horváth Brúnó József |
Műsor - 2018. április 14. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
| Városgazda UP Akadémia |
O |
V, 8 - 44
|
2 - 12 |
|
-
|
-
|
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor |