Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Tamási Dámocskák | I | V, 74 - 24 | 0 - 1 |
SÓGORKA Máté (15) (Tamási Dámocskák) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Rutkai Péter, Csaba Csenge Luca |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Széchenyi Malamut | O | V, 7 - 34 | 0 - 2 |
MÁRTON Benedek (10) (Széchenyi Malamut) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Sterczer Péter, Tálosi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PVSK Hópárducok | O | V, 27 - 45 | 0 - 3 |
ARATÓ Mátyás (18) (PVSK Hópárducok) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Tálosi Péter, Szűcs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zombasket | I | GY, 10 - 42 | 1 - 3 |
FINTA Dániel (13) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Baki Sándor, Szűcs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bátaszéki Kisoroszlánok | O | GY, 47 - 8 | 2 - 3 |
INALEGWU Noel (13) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Lörinc, Szabó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Széchenyi Malamut | I | GY, 28 - 38 | 3 - 3 |
TUBOLY Zalán (12) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Lörinc, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PVSK Fehér Tigrisek | O | V, 28 - 45 | 3 - 4 |
INALEGWU Noel (14) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | FKSE Karvalyocskák | I | GY, 21 - 32 | 4 - 4 |
TUBOLY Zalán (11) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szabó Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PVSK Hópárducok | I | GY, 32 - 38 | 5 - 4 |
PAPP Bálint Géza (15) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Lörinc, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Dombóvári KKE | O | V, 18 - 53 | 5 - 5 |
TÓTH Kristóf (11) (Dombóvári KKE) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Domokos Lörinc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Bátaszéki Oroszlánok | O | GY, 38 - 29 | 6 - 5 |
BAKÓ Bálint (13) (Bátaszéki Oroszlánok) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Sterczer Péter, Reining Márton |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | FKSE Karvalyocskák | I | GY, 26 - 49 | 7 - 5 |
INALEGWU Noel (17) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Sterczer Péter, Tálosi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Dombóvári KKE | O | GY, 33 - 32 | 8 - 5 |
INALEGWU Noel (12) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | FKSE Karvalyocskák | I | GY, 13 - 56 | 9 - 5 |
TUBOLY Zalán (13) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Nemes Hajnalka |